© Всі права захищені.


Спеціальність 024 Хореографія – РЕЦЕНЗІЇ


ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

   З метою підвищення  зацікавленості здобувачів у навчанні та  розвитку професійної майстерності, науково-педагогічні працівники кафедри хореографії проводять заходи, що передбачають залучення представників асоціації стейкхолдерів до організації та реалізації освітнього процесу: участь представників – роботодавців у проведені гостьових лекцій, відвідування контрольних заходів, концертних виступів, участь у обговоренні результатів навчання та перспективи розвитку освітньо-професійної програми «Хореографія» та освітньо-професійної програми «Сценічно-естрадні жанри».

  Такі зустрічі дають можливість ознайомити здобувачів освіти з професійними компетенціями, потребами та вимогами сучасного ринку праці, мотивувати здобувачів освіти до творчого та професійного розвитку і самореалізації, що сприятиме їх подальшому працевлаштуванню.

СКЛАД АСОЦІАЦІЇ СТЕЙКХОЛДЕРІВ


ПЕРОВА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

Заслужена артистка України, доцентка, доцентка кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, доцентка кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України, солістка театру сучасної та класичної хореографії «Аніко балет». м. Київ.

МАЙБЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Заслужений артист естрадного мистецтва України, балетмейстер-постановник ДП «Національний цирк України» м. Київ.

ГАРШЕНІНА ІРИНА

Хореограф, викладач школи танцю “CentroStudiDanza 21″, м. Падуя та ” UnCorpoPerDANZARE”, м. Вігонца. Засновник та керівник ансамблю українського танцю “Перевесло” м. Падуя Italy.

ЛИХОМАНОВА ОЛЕНА ЮРІЇВНА

Викладач хореографічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, заступник директора з навчально-методичної роботи Запорізької дитячої школи мистецтв№4, художній керівник хореографічного ансамблю «Ерідан» м. Запоріжжя.

БОГДАНОВА СВІТЛАНА ЮРІЇВНА

Вчитель вищої категорії, старший вчитель, керівник зразкового хореографічного колективу «Джерельце», вчителька хореографічних дисциплін Херсонського Таврійського ліцею Херсонської міської ради, членкиня Херсонського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.   м. Херсон

РОМАН ГОРБАЧ 

Головний хореограф телевізійних проектів :  “Танцюють всі” – телеканалу СТБ (Україна) і “Star Academy ” міжнародного телеканалу LBC (Ліван). Режисер- постановник телевізійних шоу на телеканалі СТБ : “Україна має талант” і ” Танці з зірками” . Хореограф в “Caracalla (Каракала) Dance Theater” Бейрут (Ливан) Засновник та керівник Центру танцю GLC (Херсон-Київ). Старший викладач Херсонського Державного Університету. 


© Всі права захищені.
Догори