ВІДДІЛ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОЇ ТА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ

Діяльність відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів спрямована на збереження старих та започаткування нових мистецьких традицій КМАЕЦМ.

Усі дії відділу спрямовані на:

• створення сприятливого середовища для гармонійного навчання та позааудиторного життя студентів Академії;
  • розвиток лідерських якостей та індивідуальності кожного;

• створення місця, де кожен може удосконалювати та практикувати свої професійні вміння, навички та опановувати нові;

• розвиток естетичних смаків, мистецьких цінностей та моральних якостей наших артистів.

Всі дії спрямовані на створення позитивної та продуктивної атмосфери перебування студента у стінах навчального закладу.

Відділ регулярно організовує концерти, квартирники, студентські вечірки, тематичні дні, відео-/фотозйомки, де кожен студент може проявити себе, свої амбіції та таланти, дати волю своїм творчим ідеям та задумам, а також гарно провести час зі своїми однолітками, академічними друзями та сповна відчути дух студентських років.

У штаті відділу працює молода, але дуже досвідчена творча та креативна команда. Кожен має свої досягнення у творчій та креативній сфері, і не зупиняється на цьому.

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ

Шиндер Марія Анатоліївна

КУЛЬТОРГАНІЗАТОР

Бовдир Нікіта Костянтинович

СЕКРЕТАР ВІДДІЛУ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОЇ ТА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ

Ілаш Олена Василівна

МИСТЕЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Академський влог | День відкритих дверей

World Circus Day 2023

День єднання у КМАЕЦМ! #UAразом

День працівника освіти 2022

З днем працівника культури
    та майстрів народної творчості!

З Міжнародним днем танцю!

День єднання у КМАЕЦМ! #UAразом

Промо музично-циркового арт-проекту “Коло”

КМАЕЦМ запрошує на День відкритих дверей!

Зустріч з Тіграном Зазяном

Дитяча вистава “Снігова Королева” в КМАЕЦМ

Радіодиктант національної єдності – 2022 у КМАЕЦМ

Герої Поміж Нас
    Тигран Зазян

З Міжнародним днем цирку!

Студентський підкаст “Між парами”

30 років Незалежності України

Тур по КМАЕЦМ