© Всі права захищені.

Видання


Журнал “АРТ-платФОРМА”

Науковий альманах “АРТ-платФОРМА” містить наукові розробки, присвячені актуальним питанням сучасної гуманітаристики. Вітаються якісні наукові розробки з проблем теорії та історії культури і мистецтва, циркознавства, музикознавства, сценографії, театрального мистецтва, хореографії, естрадознавства, культурології. Альманах має наступні розділи:

  • ХУДОЖНЯ ТВОРЧІСТЬ У ПОЛІ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОГО ЗНАННЯ
  • МУЗИКОЗНАВЧІ СТУДІЇ

Офіційний сайт журналу “АРТ-платФОРМА”

Конференції


Наукова бібліотека


Наукова бібліотека Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв – це інформаційно-культурний простір, що забезпечує транзит фахової інформації у всі підрозділи навчального закладу, впроваджує інноваційні продукти, як види культурної діяльності, які впливають на загально-пізнавальний інтерес, фаховий і культурний рівень розвитку студентів.

Наша команда кожного для плідно працює у напрямку стратегії розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року, за останні роки було створено електронний каталог наукової літератури Академії, простір бібліотеки організовано у форматі культурно-освітнього хабу, комфортного для навчання та творчої реалізації. Простір оснащено усією необхідною технікою як для індивідуальної роботи так і для публічних презентацій.

Ми також не забуваємо про культурно-мистецьку складову, тому кожного місяця організовуємо виставки картин та фотографій сучасних митців.

Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку та завжди раді співпраці!

Наші колаборації:

  • Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва
  • Міська спеціалізована молодіжна бібліотека “Молода гвардія”


© Всі права захищені.

Догори