ГОЛОВА СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

Фіньчук Владислав Едуардович

. Студент ІІІ курсу факультету музичного мистецтва ОС “Бакалавр”, група МШ-Б 321, спеціальність 025 “Музичне мистецтво”. Освітня програма “Організація професійної музичної діяльності”

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

Ілáш Олена Василівна

Студентка ІІІ курсу факультету сценічного мистецтва ОС “Бакалавр”, група РЖ-Б 321 спеціальність 026 “Сценічне мистецтво”. Освітня програма “Артист розмовного жанру, ведучий”.

СЕКРЕТАР СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

Павленко Катерина Борисовна

Студентка ІІ курсу факультету сценічого мистецтва ОС «Бакалавр», група ХБ- 222 спеціальність 024 «Хореографія». Освітня програма «Хореографія»

Голова громадського комітету, представник фахового коледжу

Іванова Єлизавета Андріївна

Студентка ІІІ курсу факультету Музичного мистецтва ОС «Молодший бакалавр», група ЕСМ-321, спеціальність 025 «Музичне мистецтво». Освітня програма «Естрадний вокал».

Голова спортивного комітету

Ешба Дмитро Хвічович

Студент І курсу факультету сценічного мистецтва ОС “Бакалавр”, група РЖ-Б 123 спеціальність 026 “Сценічне мистецтво”. Освітня програма “Артист розмовного жанру, ведучий”.

Голова творчого комітету

Коляда Анастасія Юріївна

Студентка ІІ курсу факультету сценічного мистецтва ОС «Бакалавр», група Л-Б 222, спеціальність 026 «Сценічне мистецтво». Освітня програма «Ляльки на естраді».

Голова інформаційного комітету

Паламарь Анастасія Сергіївна

Студентка ІІІ курсу факультету музичного мистецтва ОС “Бакалавр”, група ЕС-Б 321, спеціальність 025 “Музичне мистецтво”. Освітня програма “Естрадний спів”

Голова господарського комітету

Котов Роман Євгенович

Студент ІІ курсу факультету Сценічного мистецтва, ОС “Бакалавр”, група АТ-Б 222. Спеціальність 026 “Сценічне мистецтво”, освітня програма “Акторське мистецтво”

Миргородська Аліса Сергіївна

Студентка І курсу факультету сценічного мистецтва ОПС «Фаховий молодший бакалавр, група ЛЕ-123 спеціальність 026 «Сценічне мистецтво». Освітня програма «Ляльки на естраді».

Смирнова Крістіна Олександрівна

Студентка ІІІ курсу факультету сценічного мистецтва ОС “Бакалавр”, група Л-Б 321, спеціальність 026 “Сценічне мистецтво”. Освітньо-професійна програма “Сценічно-естрадні жанри”.

Буковська Валерія Русланівна

Студентка III курсу факультету музичного мистецтва ОС “Бакалавр”, група ЕС-Б 321, спеціальність 025 “Музичне мистецтво”. Освітня програма “Естрадний вокал”.

Шпорт Ян Олегович

Студент ІІ курсу фахового коледжу ОПС «Фаховий молодший бакалавр, група АМ-222 спеціальність 026 «Сценічне мистецтво». Освітня програма: «Акторське мистецтво».

Тишко Ілона Миколаївна

Студентка ІІ курсу факультету сценічого мистецтва ОС «Бакалавр», група Х-Б 222 спеціальність 024 «Хореографія». Освітня програма «Хореографія»

Подвиг Юлія Артемівна

Студентка ІІ курсу факультету музичного мистецтва ОС «Бакалавр», група ЕС-Б 222 спеціальність 025 «Музичне мистецтво». Освітня програма «Естрадний вокал».