Skip to main content

© Всі права захищені.

Кафедра циркових жанрів провадить освітню, науково-дослідницьку, методичну, творчу діяльність. Кафедра єдина у світі, яка здійснює підготовку за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти денної та заочної форм навчання.

Кафедра циркових жанрів здійснює професійну підготовку за такими жанрами циркового мистецтва: акробатика (стрибкова, вольтижна, парна, силова), повітряна гімнастика (ремені, корд-де-парель, трапеція, кільце, полотна, петлі, бамбук), жонглювання (м’ячі, булави, хула-хупи, кільця, пої, діаболо), еквілібристика (ручна, на дроті, на ролах, на вільностоячій драбині, пластичний еквілібр), ілюзія та маніпуляція, пантоміма, клоунада.

      • Освітня кваліфікація: Бакалавр
      • Кваліфікація в дипломі: Бакалавр сценічного мистецтва
      • Ступінь вищої освіти: Бакалавр
      • Спеціальність 026 Сценічне мистецтво
      • Освітня програма Циркові жанри

Пріоритетним напрямом діяльності кафедри циркових жанрів є підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців галузі культури і мистецтва України, що володіють фундаментальними знаннями, для здійснення педагогічної, творчої діяльності в галузі циркового мистецтва за жанрами: акробатика, повітряна гімнастика, еквілібристика, жонглювання, пантоміма, ілюзія та маніпуляція, клоунада; враховуючи соціально-культурні потреби різних соціальних груп населення, передбачаючи сучасні вимоги ринку праці та роботодавців.

Придатність до працевлаштування випускника: Працевлаштування на ринку праці випускника визначено переліком професій згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України:

      • 3474 Артист цирку;
      • 3474 Акробат (цирковий);
      • 3474 Повітряний гімнаст;
      • 3474 Жонглер;
      • 2455.2 Артист театру міміки та жесту (мімічного ансамблю);
      • 3474 Фокусник;
      • 3474 Ілюзіоніст;
      • 3474 Клоун;
      • 3340 Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів;
      • 2455.2 Асистент режисера;
      • 1229.6 Керівник студії, колективу (за видами мистецтва і народної творчості).

Наші переваги:

  • Академія ‒ унікальний навчальний заклад – єдиний у Європі та світі, який охоплює практично всі жанри підготовки артистів цирку.
  • Випускник освітньої програми Циркові жанри підготовлений для артистично-виконавської та викладацької, навчально-виховної й організаційно-керівницької діяльності в системі освіти відповідно до отриманої спеціальності та роботі на цирковому просторі держави та світу.
  • Освітній процес здійснює висококваліфікований науково-педагогічний склад кафедри циркових жанрів: кандидат мистецтвознавства, доцент; заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної акробатики; заслужений артист України; заслужений працівник культури України; майстер спорту міжнародного класу зі спортивної акробатики; майстер спорту зі спортивної гімнастики, майстер спорту зі спортивної акробатики; старші викладачі та викладачі ‒ лауреати та переможці Світових циркових фестивалів та конкурсів, фахівці-практики з світовим досвідом роботи у сфері циркового мистецтва.
  • Забезпечення освітнього процесу за спеціалізацією за жанрами спеціальним матеріально-технічним обладнанням згідно з профільною цирковою специфікою: спортивний зал: килимова доріжка та великій квадратний простір для занять з стрибкової та вольтижної акробатики; та спеціальними цирковими технічними приладами; спортивні знаряддя для занять з групової гімнастики (турнік, кільця, бруси, канат, мати); спеціалізований реквізит з підвісками та лебідками для занять з повітряної гімнастики (ремені, корд-де-парель, трапеція, кільце, полотна, петлі, бамбук); спеціальний реквізит для еквілібристики, антиподу, жонглювання; спеціалізований реквізит для занять з ілюзії та маніпуляції; роздягальні для дівчат і хлопців; туалети та душові.
  • Зали для занять з танцю та пантоміми тощо оснащені дзеркалами, лінолеумом та спеціальними танцювальними станками. Акторські майстерні для занять обладнано сценічним навчальним реквізитом – сценою, ширмами й кубами.

Ти зможеш реалізувати свій творчий потенціал, отримати якісну вищу освіту у галузі циркового мистецтва, віднайти формулу свого творчого успіху та вдало працевлаштуватись!

Науково-педагогічний склад кафедри циркових жанрів забезпечує освітні компоненти (ОК) наступних освітніх програм (ОП):

      • Циркові жанри,
      • Режисура,
      • Акторське мистецтво,
      • Хореографія,
      • Вокальне мистецтво,
      • Сценічне мистецтво.

Ти зможеш реалізувати свій творчий потенціал, отримати якісну вищу освіту у галузі циркового мистецтва, віднайти формулу свого творчого успіху та вдало працевлаштуватись!

Пошта: circus@kmaecm.edu.ua



ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ

Поздняков Юрій Іванович

ПРОФЕСОР, НАРОДНА АРТИСТКА УРСР, НАРОДНА АРТИСТКА СРСР

Шевченко Людмила Олексіївна

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ДОЦЕНТ

Шариков Денис Ігорович

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ, МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ ЗІ СПОРТИВНОЇ АКРОБАТИКИ

Кашуба Юрій Іванович

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Кабаков Сергій Борисович

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ

Герасименко Костянтин Михайлович

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ, МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ

Орел Дмитро Володимирович

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ, МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ ЗІ СПОРТИВНОЇ АКРОБАТИКИ

Горковенко Олександра Сергіївна

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Львова Інесса Сергіївна

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Кузнєцова Тетяна Анатоліївна

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Горбачевський Віталій Євгенович

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Крюков Володимир Костянтинович

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ, МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ АКРОБАТИКИ

Позднякова Євгенія Вікторівна

ВИКЛАДАЧ

Азаренко Оксана Віталіївна

ЛАБОРАНТ КАФЕДРИ

Іванов Євген Валентинович

ІСТОРІЯ КАФЕДРИ ЦИРКОВИХ ЖАНРІВ ТА ВІДОМІ ВИПУСКНИКИ

Кафедра циркових жанрів створена на факультеті сценічного мистецтва Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв (КМАЕЦМ) з 1 січня 2016 року.

Очолює кафедру Юрій Поздняков – завідувач кафедри, заслужений артист України (випускник КРСЕЦМ, 1973 р.). Є постійним членом журі дитячих та молодіжних циркових фестивалів. Має численні нагороди на престижних циркових фестивалях та конкурсах у Монте-Карло (Монако), Парижі (Франція), Вісбадені (Німеччина), Девенпорті, Вінстон Сален (США); почесне звання «Шериф жонглерів» на Всесвітньому фестивалі «IJA-2007».

Стейкхолдерами кафедри циркових жанрів та освітньої програми Циркові жанри є:

Генеральний директор-художній керівник ДП «Державна циркова компанія України», заслужений працівник культури України Кабаков Сергій Борисович;
Директор Криворіжського державного цирку, заслужений діяч мистецтв України Хлібосолов Ігор Олексійович.

Витоки кафедри походять із циркового відділення Київської республіканської естрадно-циркової студії (1961 р.), Київського державного естрадно-циркового училища (1975 р.), циклової комісії Київського державного естрадного та циркового коледжу (2000 р.).

Першими викладачами циркового відділення стали Василь Яловий та Олександр Яловий – акробатична силова пара, засновники та викладачі Київської республіканської студії естрадно-циркового мистецтва (КРСЕЦМ 1961‒1975), заслужені артисти УССР, викладачі з циркової акробатики. У 1950−1960 рр. працювали при «Укрконцерті» в Києві, а у 1975−1980 рр. викладали в Київському державному училищі естрадно-циркового мистецтва (КДУЕЦМ 1975‒1999). До складу циркового відділення та комісії протягом довгих років входила акробатична чоловіча група, яка працювала в Києві у 1950−60-х роках ХХ століттях та представляла найкращі технічні і професійні досягнення, школу радянської спортивної акробатики на міжнародних, всесоюзних і  регіональних змаганнях − Віктор Тишлер, Анатолій Тишлер, Юрій Тишлер (працює зараз).

Також викладачами циркового відділення Київського державного естрадно-циркового училища та у Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтв  (1999‒2008) та з 2008 року Академії (КМАЕЦМ),  були ‒ Анатолій Подгорний, Володимир Боровіков, Вітольд Кувшинов, Вячеслав Кукушкін, Сергій Вісков, Анатолій Сойко, В’ячеслав Філіпенко, Григорій Давіденко, Аліса Аслонян, Аркадій Пупон, Юрій Збаращенко, Світлана Складана, Маргарита Уманська, заслужений артист Франк Микитюк, Світлана Миколенко (працює зараз), Віра Соболєва, Вячеслав Соболєв, Юрій Дяков, Маргарита Назарова, заслужений тренер України Олексій Біткіне, Олексій Титаренко, заслужений діяч мистецтв Микола Баранов (працює зараз), Наталія Позднякова (працює зараз), заслужена артистка України Наталія Василюк, Тарас Поздняков (працює зараз), Дмитро Вісков (працює зараз), Андрій Пир (працює зараз), Людмила Завада (працює зараз), заслужений майстер спорту СРСР, двократний чемпіон світу з акробатики Сергій Петров, майстер спорту Міжнародного класу, володар кубку СРСР з акробатики Віра Тищенко (працює зараз), заслужений майстер спорта Надія Тищенко (працює зараз), Михайло Жаворонков, Сергій Ярмак, Таїсія Гарань.

Відомі випускники та гордість кафедри циркових жанрів

Перший набір за жанром «Клоунада» був здійснений в 1976 році. Викладачем став заслужений артист УРСР Борис Давидович Поташнік. Режисерами-постановниками були Лев Лазорович Окрент та Марк Матвійович Клат. Одним із видатних викладачів клоунади був Володимир Крюков, який став засновником всесвітньо відомого ансамблю пластичної мініатюри i клоунади «Мімікрічі» (нині театр пластичної комедії «Мім-і-річі»), до складу якого входили випускники кафедри клоунади та музичної ексцентрики, пізніше i пантоміми.

Віктор Пилипович та Анатолій Мягкоступов (жонглювання) – випуск 1980 року. Володарі срібної медалі на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «Цирк майбутнього» в Парижі у 1985 році, володарі «Золотого лева» на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Китаї у 1987 році.

Микола Вєпрєв (пантоміма) – випуск 1981 року. Засновник театру «Білий клоун» (нині Nikoli) в Польщі.

Павло та Наталя Лаврик (еквілібр на катушках, жонглювання) – випуск 1982 року. Володарі золотої медалі на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «Цирк майбутнього» в Парижі у 1988 році.

Сергій Дерев’янко (клоунада) – випуск 1984 року. Лауреат Всесоюзного конкурсу сучасної клоунади ім. Енгібарова в Москві.

Геннадій Кіль (танцювальне жонглювання) – випуск 1986 року. Володар срібної медалі на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «Цирк майбутнього» в Парижі у 1987 році. Режисер – Микола Баранов.

Євгеній Воронін (ілюзія) – випуск 1988 року. Володар одразу двох гран-прі на Міжнародному конкурсі ілюзіоністів у Німеччині у 1989 році, лауреат Міжнародного конгресу ілюзіоністів в м. Лодзь (Польща) у 1990 році, володар гран-прі Міжнародного конкурсу ілюзіоністів, організованого Зіґфрідом і Роєм у Лас-Вегасі у 1999 році, засновник театру вар’єте «ЗінЗанні» в Сіетлі (шт. Вашингтон, США).

Гялина Струтинськя-Хейз (ілюзія) – випуск 1988 року. Володарка титулу «Міс Магія» на ІІ Всесоюзному конкурсі артистів ілюзійного жанру в Москві у 1988 році, володарка титулу «Міс Магія» на конкурсі в Болгарії у 1989 році, володарка гран-прі на конкурсі «Magic Hands» у Східній Німеччині у 1990 році, лауреат Міжнародного конгресу ілюзіоністів у м. Лодзь (Польща) у 1990 році.

Віктор Войтко (ілюзія) – випуск 1987 року. Володар гран-прі на Міжнародному конкурсі в м. Лодзь (Польща) у 1989 році, лауреат першої премії на міжнародному конкурсі «Mister Senko» в м. Софія (Болгарія) у 1989 році, володар гран-прі на конкурсі «Stribny presten» м. Прага (Чехія) у 1990 році, володар срібної медалі на конкурсі «Magic Hands» у Німеччині у 1993 році, володар срібної медалі на Всесвітньому конкурсі ілюзіоністів FISM y Йокогамі (Японія) у 1994 році, володар срібної медалі на конкурсі «Magic Hands» у Німеччині у 1994 році.

Євген Пимоненко (жонглер) – випуск 1989 року. Володар бронзової медалі на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «Цирк майбутнього» в Парижі у 1993 році. Викладач − Аліса Аслан’ян.

Андрій Івахненко (еквілібр на дроті) – випуск 1989 року. Володар бронзової медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 1990 році. Викладач — О. Поташник.

Олена Серафімович (повітряна гімнастика на кільці) – випуск 1991 року. Володарка бронзової медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 1990 році.

Ігор Лавров (ілюзія) – випуск 1990 року. Лауреат першої премії Першого Міжнародного конгресу ілюзіоністів у Москві у 1997 році, член Президіуму Російської асоціації ілюзіоністів (РАІ).

Михайло Валігура (ілюзія) – випуск 1991 року. Учасник IX Міжнародного конкурсу ілюзіоністів у Лондоні (Ron McMillan’s 9th International Magic Close – Up Competition, London) у 1992 році, володар третьої премії в номінації «Комічна магія» чемпіонату ілюзіоністів у Німеччині у 1993 році.

Юрій Терьохін (клоунада) – випуск 1992 року. Володар бронзової медалі Міжнародного фестивалю циркового мистецтва «Цирк майбутнього» в Парижі у 1996 році. Викладач В. Соболєв, режисер М. Баранов.

Семен Шустер (клоунада) – випуск 1992 року. Володар «Срібного Лева» на Міжнародному цирковому фестивалі в Китаї у 2005 році, володар бронзової медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2005 році, переможець Міжнародного циркового фестивалю у Франції у 2006 році, володар «Золотого слона» на Цирковому фестивалі в Москві у 2007 році, володар «Бронзовою Клоуна» на Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло у 2009 році.

Дмитро Орел (вольтижна акробатика, повітряна гімнастика на парному корд де парелі) − випуск 1993 року, Світлана Кашеварова – випуск 1994 р. Повітряний номер «Duo Air Love». Лауреати 3-ї премії «Бронзовий Пьєро» Міжнародного циркового фестивалю, Будапешт (Угорщина), 2004 р. «Prix de la ville de Liège, prix spécial − Dame du cirque» Льєж (Бельгія), 2006 р. Лауреати 2-ї премії «Срібний клоун» Міжнародного циркового фестивалю Варшава (Польща), 2008 р. Cirqie Du Soleil, шоу «OVO». Світовий тур 2010‒2015. Викладачі — Юрій Збаращенко, Сергій Вісков, Вячеслав Соболєв. Режисер акробатичний вольтиж – Олексій Біткіне. Режисер повітряний канат – Дмитро Вісков.

Олексій Ємелін (клоунада) – випуск 1993 року. Володар першої премії фестивалю «Золотий Остап» у Санкт-Петербурзі у 1997 році, бронзовий призер міжнародного конкурсу «Золотий цирк» у Римі в 2001 році, володар спеціальної нагороди на цирковому міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло у 2002 році, володар «Призу Юрія Нікуліна» на Міжнародному молодіжному фестивалі-конкурсі в Москві у 2005 році, володар срібної нагороди на міжнародному конкурсі в м. Ухань (Китай) у 2007 році, володар призу за режисуру на Міжнародному конкурсі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2008 році. Клоунмім-група «Mime» театру-студії «Мімікрічі» Сергій Трифонов, Ігор Проценко,

Оксана Тарасюк (клоунада) – випуск 1992‒1993 рр. Володарі срібного призу Міжнародного фестивалю клоунади в Москві в 1993 році. Напрямок пантоміми досяг високого рівня викладання предмету, підтвердженням цього є той факт, що в травні 2001 року у стінах Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв провів майстер-клас видатний французький актор-мім – Марсель Марсо. Наталією Ужвенко була розроблена і опрацьована оригінальна методика виховання, яка базується на розробках школи Етьєна Декру, системі К.С. Станіславського та сучасних вітчизняних досягненнях у цій галузі. Основою навчання є класична та традиційна пантоміма, які в поєднанні з іншими видами мистецтв дають можливість створити унікальний образ. Викладачами ведеться постійна робота з пошуку молодих дарувань та підготовці з них фахових спеціалістів.

Влад Кривоногов (ілюзія) – випуск 1993 року. Володар кубка Аркадія Райкіна, Дипломант фестивалю «Зірки магії в Монте-Карло» у 2008 році.

Віталій та Олена Горбачевські (ілюзія) – випуск 1993 року. Володарі гран-прі «Золотої палички» на міжнародному конкурсі ілюзіоністів «Зірки магії» в Монте-Карло у 2002 році.

Михайло Жаворонков (ілюзія) – випуск 1993 року. Протягом 20 років (2001‒2022) продовжував та розвивав школу ілюзії та маніпуляції Олексія Титаренко. Створив власний авторську методику викладання з ілюзії та маніпуляції.

Юрій Шавро та Діана Алєщенко (еквілібр на моноциклі, жонглювання) – випуск 1994 року. Володарі золотої медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 1996 році, володарі срібної медалі на Міжнародному цирковому фестивалі в Китаї у 1997 році. Режисер – Микола Баранов.

Зіркові випускники за жанром клоунада та музична ексцентрика. Сьогодні провідним викладачем академії, який готує артистів спеціалізації «Клоунада та музична ексцентрика» є Олександр Білогуб, засновник клоунського синдикату «Арт-Обстріл», однієї з найуспішніших і найпопулярніших клоунських груп в Україні. До складу творчого об’єднання входять такі колективи: «Емансіпе», «Еківокі», «Анлімітед», комічний дует «Ніцца», тріо «Коблікофф», які складаються виключно з випускників академії. Артисти «Арт-обстрілу» – призери конкурсу сучасної клоунади ім. Енгібарова (м. Москва), володарі спеціального призу від Юрія Нікуліна на Першому Міжнародному фестивалі клоунів у Москві у 1992 році, лауреати Міжнародного фестивалю гумору латинських країн у м. Богота (Колумбія) у 1993 році, учасники Міжнародних фестивалів клоунів у багатьох країнах світу.

Анатолій Залевський (ручна еквілібристика) – випуск 1995 року. Заслужений артист України, володар золотої медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 1998 році, володар «Золотого Клоуна» на Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло у 1999 році. Викладач — Вітольд Кувшинов, режисер — Микола Баранов.

Олександр Велігоша (акробатика, ручна еквілібристика) – випуск 1995 року. Володар срібної медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 1997 році. Викладач — Вітольд Кувшинов.

Ернест Пальчиков (акробатика, ручна еквілібристика) – випуск 1995 року. Володар бронзової медалі нa Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2002 році. Викладач — Вітольд Кувшинов, режисер – Микола Баранов.

Руслан Фоменко (жонглювання зв’язки) – випуск 1996 року. Володар золотої медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі. Викладач – Аркадій Пупон.

Віктор Кіктєв (жоглювання) – випуск 1997 року. Володар срібної медалі на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «Цирк майбутнього» в Парижі у 1994 році, володар «Срібного Клоуна» на Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло у 2003 році. Викладачи − Аліса Аслан’ян та Аркадій Пупон, режисер – Микола Баранов.

Наталія Василюк (каучук) – випуск 1998 року. Заслужена артистка України, володар бронзової медалі нa Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2002 році. Викладач – Вітольд Кувшинов, режисер – Анатолій Залевський.

Тарас Поздняков (жонглювання) – випуск 1999 року. Володар спеціального призу нa Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2003 році. Засновник та режисер творчого проекту «Raw Art», у складі якого випускники КМАЕЦМ багато разів ставали призерами та лауреатами міжнародних фестивалів циркового мистецтва у Монте-Карло та Парижі, українських фестивалів тощо.

Руслан Дмитрук (жонглювання) – випуск 1999 року. Володар «Бронзовою лева» на міжнародному фестивалі акробатичного мистецтва в Китаї у 2004 році. Викладач – Світлана Складана, режисер – Микола Баранов.

Вадим Коновалюк (пантоміма) – випуск 2000 року та Оксана Коновалюк – випуск 2003 року, успішні балетмейстери, постановники та хореографи. Володарі срібної медалі на Паризькому фестивалі «Le Feux de Іа Ramps», працювали в багатьох проектах i шоу Франції та Німеччини.

Борис Борисенко (пантоміма) – випуск 2001 року. Лауреат Міжнародного циркового фестивалю «Цирк майбутнього» в Парижі у 2000 році, володар Гран-прі Московського Міжнародного фестивалю пантоміми «Біла маска» у 2005 році.

Денис Толстов (ручна еквілібристика) – випуск 2003 року. Володар бронзової медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2003 році. Викладач – Вітольд Кувшинов.

Театр Бінго – режисер Ірина Герман. Володарі «Бронзовою Клоуна» на міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло у 2003, 2023 роках.

Дмитро Булкін (ручна еквілібристика) – випуск 2007 року. Володар золотої медалі нa Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «Цирк майбутнього» в Парижі у 2007 році. Викладач – Наталія Позднякова, режисер – Віктор Кіктєв.

Акробати-вольтижери «Кабаре» Микола Масапьов, Олександр Гурін, Андрій Новіков, Сергій Романов – випуск 2005 року, Руслан Савостіков – випуск 2007 року. Володарі бронзової медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2006 році. Викладач – Сергій Вісков, режисер – Дмитро Вісков.

Олександр та Сергій Гринченко (акробатика) – випуск 2001 року. Володарі срібної медалі нa Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2003 році. Викладач — Надія Тищенко, режисер – Дмитро Вісков.

Григорій Ловигін (жонглювання) – випуск 2003 року. Володар золотої медалі нa Всесвітньому фестивалі жонглерів «IJА» в м. Девенпорт (США) у 2005 році. Викладач – Юрій Поздняков.

В’ячеслав Ірошніков (акробатика парна) – випуск 2003 року, Олександр Ірошніков – випуск 2005 року. Володарі золотої медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2004 році, володарі «Срібного Клоуна» нa Міжнародному фестивалі в Монте-Карло у 2005 році. Викладач та режисер – Тарас Поздняков.

Сергій Тимофєєв (ручна еквілібристика) – випуск 2007 року. Володар золотої медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2008 році. Викладач – Наталія Позднякова, режисер – Тарас Поздняков.

Ігор Гавва (ручна еквілібристика)  – випуск 2007 року. Володар срібної медалі нa Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2010 році. Викладач – Вітольд Кувшинов.

Олександр Кобліков (жонглювання) – випуск 2008 року. Володар золотої медалі на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «Цирк майбутнього» в Парижі у 2009 році, володар «Срібного Клоуна» на Міжнародному фестивалі в Монте-Карло у 2013 році. Викладач та режисер – Юрій Поздняков.

Олександр Братковський (ілюзія) – випуск 2005 року. Володар гран-прі за результатами всіх змагань та звання «Кращий чарівник року» на щорічному відкритому конкурсі Московською клубу фокусників у 2005 році, лауреат першої премії відкритого конкурсу Московською клубу фокусників у 2006 році.

Віталій Лузкарь (ілюзія) – випуск 2007 року. Володар гран-прі та призу глядацьких симпатій Відкритого конкурсу Московського клубу фокусників у 2004 році.

Роман Бондарчук (ілюзія) – випуск 2008 року. Лауреат першої премії Відкритого конкурсу Московською клубу фокусників у номінації «Мікромагія» у 2006 році, володар гран-прі в номінації «Мікромагія» та спеціальної нагороди «Кращий іноземний учасник» на Міжнародному фестивалі «Magic Hall Grand Prize» в Празі у 2008 році, лауреат Міжнародного конкурсу «SJOker Magic Day» в Будапешті (Угорщина) у номінації «Мікромагія» у 2009 році.

Кристина Мельник (ілюзія) – випуск 2009 року. Володарка першої премії в номінації «Сценічні фокуси» на конкурсі Російської асоціації ілюзіоністів у 2010 році, лауреат Балтійського міжнародного фестивалю ілюзії та маніпуляції в м. Рига (Латвія) у 2010 році, володар кубку «Найкрасивіший номер» Балтійського міжнародного фестивалю ілюзії та маніпуляції в м. Рига (Латвія).

Анастасія Мазур (еквілібр пластичний) – випуск 2010 року. Володар спеціального призу на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2011 році. Викладач – Наталія Позднякова, режисер – Тарас Поздняков.

Злата Мороз (циркові жанри) – випуск 2010 року, Олег Бойко – випуск 2009 року – DUO Wind. Переможці фестивалю SyItSOLyCIRCO в Німеччині у 2009 році. Викладач – Сергій Петров.

Павло Станкевич (ручна еквілібристика) – випуск 2010 року. Володар бронзової медалі на Міжнародному цирковому фестивалі «Цирк майбутнього» в Парижі у 2011 році. Викладач – Наталія Позднякова, режисер – Тарас Поздняков.

Тетяна Конобас (жонглювання) – випуск 2008 року. Володарка срібної медалі на Міжнародному фестивалі молодих артистів в м. Вісбаден, Німеччина у 2010 році. Викладач та режисер – Юрій Поздняков.

Євген Пахалович, Максим Головченко, Влад Гапанович (тріо жонглювання) – випуск КМАЕЦМ 2015 р. (бакалаврат); 2017 р. (магістратура). Володарі «Срібного Клоуна» на фестивалі New Generation в Монте-Карло. Викладач – Юрій Поздняков, режисер – Тарас Поздняков.

Степан Мельник (повітряна гімнастика на ременях) – випуск КМАЕЦМ 2016 р. (бакалаврат); 2018 (магістратура). Володар І Премії Всеукраїнського циркового фестивалю «Яскрава Арена – 2016». Спеціальний приз від European Youth Circus in Wiesbaden 2016 р. Викладач – Юрій Тишлер.

Єгор Гаєвський (повітряна гімнастика на ременях) – випуск КМАЕЦМ 2017 р. (бакалаврат); 2019 р. (магістратура). Артист Сirque du Soleil «Septimo dia» у 2016–2017 роках. Режисер – Тарас Поздняков.

Анатолій Ігнатов та Валерій Ганзюк (парний ручний еквілібр) – випуск 2017 р. (бакалаврат); 2019 р. (магістратура). Артисти GOP Hannover у 2017 році, Feuerwerk Der Turnkunst у 2018 році, лауреати десятого міжнародного фестивалю «Young stage» у 2018 році. Викладач – Наталія Позднякова, режисер – Тарас Поздняков.

Василь Антоня (ілюзія та маніпуляція) – випуск 2021 р. (бакалаврат). Grand Prix. Міжнародний фестиваль ілюзіоністів. Алмати (Казахстан), 2020 р. Викладач та режисер – Михайло Жаворонков.

Данило Лисенко (жонглювання) – випуск КМАЕЦМ 2019 р. (бакалаврат); 2021 р. (магістратура). Лауреат циркового фестивалю Newcomershow у м. Лейпциг, Німеччина, 2019, Лауреат циркового фестивалю New Generation в Монте-Карло, 2020. Переможець онлайн змагання IJA-2021. Викладач та режисер – Юрій Поздняков.

Вікторія Дзюба (пластичний еквілібр) ‒ випуск КМАЕЦМ 2022 р. (бакалаврат); 2024 р. (магістратура). Володарка «Срібного Клоуна» на фестивалі New Generation у Монте-Карло (2020 р.). Володарка «Срібного Клоуна» на фестивалі у Монте-Карло (2023 р.). 

Галерея

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

19

19


© Всі права захищені.
Догори
Перейти до вмісту