© Всі права захищені.

Шариков Денис Ігорович

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Викладає: танець (циркові жанри), методика викладання фахових дисциплін, наукове керівництво курсовими та магістерськими роботами.

З 2016 року очолює факультет естрадного та циркового мистецтв.

Випускник Київського державного училища естрадного та циркового мистецтва (артист естрадного танцю), 1996 р., кандидат мистецтвознавства, балетмейстер, хореолог та циркознавець – Денис Шариков. Лауреат міжнародних конкурсів балету, 2006 р. (Одеса). Володар «Grand Prix» та Першої премії, 2018 р. (Львів). Член Всесвітньої ради Танцю ЮНЕСКО (CID), 2018 (Афіни). Член журі Міжнародних фестивалів-конкурсів з сучасної хореографії 2010−2020 роках.

Закінчив з відзнакою у 2020 році КМАЕЦМ за спеціальністю 026 Сценічне мистецтво, ОПП «Режисура естради, театралізованих видовищ та цирку», магістр: режисер, викладач ЗВО. Закінчив з відзнакою у 2002 році КНУКіМ, за спеціальністю «Хореографія», магістр сучасної хореографії: балетмейстер, викладач, артист. Захистив у 2008 році дисертацію «Сучасна хореографія як феномен художньої культури», за спеціальністю «Теорія та історія культури – мистецтвознавство». Автор понад 70 наукових публікацій (фахових та міжнародних) у галузі циркових жанрів та неокласичного балету, має 5 одноосібних монографій та 2 навчальних посібника.

Балетмейстер-поставник: неокласичного балету-перформансу «Падіння занепалого Ангела», 2018 р. (Львів); неокласичного балету «Романтичні мініатюри – Ти в моєму Вересні», 2006 р. (Одеса), хореограф-постановник театральних вистав: «Дамський кравець», 2012 р. «Чайка Джонатан Лівінгстон», «Воїн Світла», 2010 р. (Київ), автор понад 50 хореографічних постановок. Як актор грав епізод у художньому кінофільмі Наталії Бондарчук «Одна любовь души моей», 2000 р. (Київ).

 

© Всі права захищені.

Догори