© Всі права захищені.

Шариков Денис Ігорович

КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ДОЦЕНТ, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ

Викладає наступні дисципліни: методика викладання фахових дисциплін, наукове керівництво курсовими роботами, танець

З 2016 року доцент кафедри циркових жанрів.

Випускник Київського державного училища естрадно-циркового мистецтва (артист естрадного танцю), 1996 р., балетмейстер, хореолог та циркознавець.

Закінчив з відзнакою у 2020 році КМАЕЦМ за спеціальністю 026 Сценічне мистецтво, ОПП «Режисура естради, театралізованих видовищ та цирку», магістр: режисер, викладач ЗВО. Закінчив з відзнакою у 2002 році КНУКіМ, за спеціальністю «Хореографія», магістр сучасної хореографії: балетмейстер, викладач, артист. Захистив у 2008 році дисертацію «Сучасна хореографія як феномен художньої культури», за спеціальністю «Теорія та історія культури – мистецтвознавство». У 2022 році отримав вчене звання “Доцента”. Автор понад 70 наукових публікацій (фахових та міжнародних) у галузі циркових жанрів та неокласичного балету, має 5 одноосібних монографій та 2 навчальних посібника.

Балетмейстер-поставник: неокласичного балету-перформансу «Падіння занепалого Ангела», 2018 р. (Львів); неокласичного балету «Романтичні мініатюри – Ти в моєму Вересні», 2006 р. (Одеса), хореограф-постановник театральних вистав: «Дамський кравець», 2012 р. «Чайка Джонатан Лівінгстон», «Воїн Світла», 2010 р. (Київ), автор понад 50 хореографічних постановок. Як актор грав епізод у художньому кінофільмі Наталії Бондарчук «Одна любовь души моей», 2000 р. (Київ).

 

© Всі права захищені.
Догори