© Всі права захищені.

Кузнєцова Тетяна Анатоліївна

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Викладає наступні дисципліни: професійна підготовка за жанрами: пантоміма.

Артистка естради і цирку, режисерка театральних вистав та масових свят, режисерка випускних номерів та постановок Академії. Членкиня національної спілки театральних діячів із 2012 року.

Із 1986 року займалась пантомімою у дитячій київській студії «Рух», а в 1988 році вступила в Київське державне училище естрадно-циркового мистецтва, де навчалась у викладача Ужвенко Наталі. З 1990 року працювала в театрі «Візаві» під керівництвом Полякова Сергія. З 2000 року й до цього часу працює в КМАЕЦМ. Має режисерську освіту, яку отримала в КНУКіМ.
Наразі ділиться досвідом зі студентами, має високий рівень знань змісту навчання з предметів, що викладає. Є розробником освітньо-кваліфікаційних програм з предмету «Профільна підготовка за жанрами: Пантоміма» для естрадних та циркових жанрів. Завжди забезпечує результативність навчання й виховання студентів, має власний педагогічний підхід і творчо використовує передовий досвід. Пропагує інноваційне мистецтво пантоміми й забезпечує студентам повноцінну виробничу практику.
Студенти викладача беруть активну участь у різноманітних міських, всеукраїнських та міжнародних культурно-мистецьких заходах, благодійних акціях, фестивалях, конкурсах.
Творчий девіз Тетяна Анатоліївни: “Тільки вперед!” Любить студентів, бо в роботі з ними відчуває творчий злет.

© Всі права захищені.

Догори