© Всі права захищені.

Білогуб Олександр Васильович

ВИКЛАДАЧ

Спеціаліст вищої категорії.

Викладає навчальну дисципліну: Спеціалізація за жанрами: клоунада.

Артист, режисер, продюсер, керівник театру.

Творча кар’єра Олександра Білогуба почалась у більш дорослому віці, адже першою його кваліфікацією є викладач англійської та німецької мови, яку він отримав у Ніжинському державному університеті ім. Гоголя, а деякий час навіть працював викладачем та перекладачем. Аж тільки після проходження армії, у 1989 році він вступив до Театру-студії пантоміми до Віктора Олександровича Мішньова в Києві. Після закінчення курсу разом зі студією поїхав гастролювати з програмою в жанрі клоунада та пантоміма по всій території СНД. У 90-х роках виникла ідея створення клоунського синдекату «ART-OBSTREL», і вже в 1991 році Олександр Васильович покидає студію-театр та йде в «самостійне плавання».
З 1994 року клоун-мім театр «ART-OBSTREL» стає офіційним підприємством. І з цього моменту творчий шлях синдекату починає набирати популярності. Колектив ART-OBSTREL запрошують на різні телепередачі, шоу, зйомки. Вони активно гастролюють по території СНГ та далеко за його межами. В 2001 році демонстрували особисту програму у Паризькому цирку-шапіто Джозефа Бугліона. Завдяки цьому шоу Білогуб ввійшов у французьку історію цирку.
У 2004 році отримує диплом режисера у НАКККіМ, а в 2006 – актора-режисера драматичного театру в КНУКІМ.
З роками, набираючись професійного досвіду, відкриває в собі режисера та продюсера та в 1999 починає викладати клоунаду в естрадно-цирковому училищі, і дає можливість розвитку своїм студентам на базі театру клоун-мім «ART-OBSTREL», після чого його учні починають самостійну успішну кар’єру. Серед них: «Екі Вокі», «Hero Brother», «Pizza Man», «Олексій Красних», «Unlimited», «Емансіпе», «Коблеков».
Олександр Васильович Білогуб у своїй роботі завжди йде в ногу з часом, використовує індивідуальний підхід до кожного свого учня, відштовхуючись від ідей студентів та їх індивідуальних здібностей і можливостей.
© Всі права захищені.
Догори