© Всі права захищені.

Засідання старостату

20 лютого 2023 р. Студентська рада Академії спільно з старостами академічних груп провели засідання Старостату, де обговорили низку важливих поточних питань:

1. Обовязковість спілкування державною мовою в межах Академії та вцілому.
2. Провели роз’яснення щодо чергування кураторів та Положення про правила поведінки здобувачів КМАЕЦМ
3. Про моніторинг якості освіти, опитування здобувачів зокрема.
4. Поінформували про дисципліни вільного вибору студента та про Каталог вибіркових дисциплін на сайті Академії
5. Обговорили важливість реагування на прояви неетичної поведінки та нагадали про існування Скриньки довіри у фойє та на сайті Академії. Поінформували про наявність Служби психологічної підтримки та педагогічного патронажу в Академії.
6. Узгодили необхідність активізації профорієнтаційної роботи, зокрема заслухали пропозиції стосовно PR-компанії на онлайн-платформах.
7. Заслухали пропозиції студентства щодо покращення освітнього процесу та участь здобувачів у науково-методичних радах факультетів.
8. Обговорили питання проходження Виробничої практики здобувачами КМАЕЦМ.
9. Заслухали зауваження та пропозиції здобувачів стосовно сайту КМАЕЦМ.
10. Обговорили механізм формування рейтингових списків та Правила призначення академічних та соціальних стипендій КМАЕЦМ
11. Поінформували старост про запланований захід до роковин початку повномасштабного вторгнення «Рік незламності», 27 лютого.
12. Різне.

Також на засідання було запрошено Ректора Академії Олександра Вікторовича Яковлева, начальника відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів Марію Анатоліївну Шиндер.

© Всі права захищені.
Догори