© Всі права захищені.

Вступникам

Відеоконсультація щодо вступу

Програма творчого конкурсу з хореографії. ВСТУП 2022 

(переглянути)

 ДОБРОГО ДНЯ ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв зарошує Вас до online екскурсії нашою академією. Якщо Ви обираєте заклад для навчання, якщо Вас цікавить вступ на спеціальність «Хореографія», тоді Ви можете скористатись даним путівником і знайти відповіді на всі питання, які Вас цікавлять.

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв – справжній зірковий заклад вищої освіти, який готує фахівців музичного, сценічного й циркового мистецтв дійсно міжнародного рівня. Це унікальний навчальний заклад – єдиний у Європі, який охоплює практично всі напрямки підготовки артистів розважальних жанрів естради та здійснює підготовку артистів цирку і шоу програм. Практично в усіх столичних закладах мистецтва (муніципальних, національних, приватних) можна знайти колишніх і сьогоднішніх студентів Київської муніципальної академія естрадного та циркового мистецтв, оскільки заклад готує високопрофесійних спеціалістів у широкому діапазоні мистецтв – від співаків і танцівників до циркових артистів, акторів і режисерів. Випускники Академії стали зірками вітчизняної і зарубіжної сцени, сформували еліту українського та світового цирку.

На цей час у структурі Академії є фаховий коледж та два факультети – факультет музичного мистецтва і факультет сценічного мистецтва. Заклад здійснює підготовку фахівців із двох спеціальностей (025 Музичне мистецтво і 026 Сценічне мистецтво, 024 Хореографія) за освітніми ступенями молодший спеціаліст, фаховий молодший бакалавр, бакалавр, магістр (денна та заочна форми навчання) за регіональним замовленням і за кошти фізичних (юридичних) осіб, приймає на навчання іноземців

Пріоритетним напрямом діяльності кафедри хореографії є підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців галузі культури і мистецтва України, що володіють фундаментальними знаннями, для здійснення педагогічної, творчої діяльності в галузі хореографічного мистецтва, враховуючи соціально-культурні потреби різних соціальних груп населення, передбачаючи сучасні вимоги ринку праці та роботодавців.

Придатність до працевлаштування випускника: Працевлаштування на ринку праці випускника визначено переліком професій згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України

 • 2454.2 Артист (танцювального ансамблю, танцювального та хорового колективу, ансамблю пісні і танцю та ін.);
 • 2454.2 Артист балету;
 • 2454.2 Асистент балетмейстера;
 • 2454.2 Балетмейстер;
 • 2454.2 Керівник танцювального колективу;
 • 2454.2 Хореограф;
 • 2320 Викладач хореографічних дисциплін.

Освітня кваліфікація: Бакалавр хореографії

Кваліфікація в дипломі:

Ступінь вищої освіти: Бакалавр

Спеціальність: 024 Хореографія

Кваліфікація:  Бакалавр хореографії

Освітньо-професійна програма: Хореографія

Вельми значним є внесок Академії в загальнокультурне життя міста Києва, оскільки більшість публічних мистецьких подій столиці відбувається за участі представників навчального закладу. Значна кількість культурно-мистецьких активностей  міста була зорганізована силами адміністрації, викладачів та студентів Академії. За  період 2015-2020 років КМАЕЦМ було проведено більше тисячі культурно-митецьких заходів (профорієнтаційних, просвітницьких, виховних та соціальних) за участю здобувачів вищої освіти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Тільки за останні 3 роки (2017-2020 рр.) силами та участю Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв було проведено більше 150 визначних заходів загальноміського рівня, які відвідало більше 300 тисяч киян та гостей столиці!

Студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв обов’язково беруть участь у головних заходах міста Києва, що присвячені відкриттю нових та оновлених спортивних і мистецьких локацій столиці: «Урочисте відкриття оновленого Київського велотреку» (організація та участь у заході), «Урочисте відкриття легкоатлетичного манежу міста Києва» (організація та участь у заході), «День народження Андріївського узвозу» та інших. Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв регулярно виступає в якості організатора і учасника міських святковий заходів із нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, урочистої церемонії «Мистецька премія Київ» та багатьох інших подій.

Ми пишаємося нашою історією і тішимося тим, що за 60 років маленька студія тепер має статус муніципальної академії Києва зі своєю затишною територією, в історичному центрі міста. За цей час було багато зроблено, не лише в освітній, але у в господарській сфері: відреставрований фонд навчальних приміщень, зовнішня територія, технічно переоснащений навчальний фонд. Завдяки підтримці та плідній співпраці з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації в місті Києві функціонує сучасний професійний та творчий центр артистичної освіти. Столичний заклад вищої освіти – Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв – став магнітом для молодих, талановитих людей із Києва, з України, з-за кордону. Абітурієнтам пропонується широкий діапазон дисциплін та професійний склад викладачів для становлення у майбутній професії у сфері сучасного виконавського (музичного та сценічного) мистецтва

Наші переваги:

 • Академія – унікальний навчальний заклад – єдиний у Європі, який охоплює практично всі напрямки підготовки артистів цирку, розважальних жанрів та мистецької сфери.
 • Освітній процес здійснює висококваліфікований науково-педагогічний склад кафедри.
 • Освітній процес відбувається в спеціально-обладнаних аудиторіях та хореографічних залах.
 • Ти зможеш реалізувати свій творчий потенціал, отримати якісну освіту, віднайти формулу свого творчого успіху!

Пошта кафедри: choreography@kmaecm.edu.ua

ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!

 

Відеоматеріали творчих робіт та практичних занять кафедри

ФОТО АУДИТОРІЙ ДЛЯ ЗАНЯТЬ З ХОРЕОГРАФІЇ:

© Всі права захищені.
Догори