Перейти до основного вмісту

© Всі права захищені.

Автор: ВКМР

До уваги викладачів та працівників!

  Увага!!! Вакцинація! Шановні викладачі та працівники Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв повідомляємо вам, що розпочався запис у чергу на вакцинацію від COVID-19, яка проводитиметься 11-12 травня 2021 р. у приміщенні  КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району (вул. Саксаганського, 100). Вакцинація проводитиметься за окремим списком. Усіх бажаючих записатись просимо терміново звернутись до проректора з адміністративно-господарської роботи. З турботою про вас, адміністрація КМАЕЦМ.

Читати далі

© Всі права захищені.
Догори