© Всі права захищені.

Усі мають бути в безпеці!

«У темні часи дуже добре видно світлих людей!»
Академія дуже вдячна партнерам з Глобального альянсу циркових шкіл за вчасну й таку необхідну допомогу нашим студентам та викладачам.
Наразі, ми маємо три потужні локації, де всі, хто потребує прихистку — знайшли його.
Детальніше:
1. Прага, Чехія — «Cirk La Putyka». Зараз там перебувають та займаються 26 наших студентів та 1 викладач. Надано найкращі умови, потрібні для комфортного проживання та навчання.
2. Будапешт, Угорщина — «Capital Сircus of Budapest». На даний момент прийняли більше 30 представників Академії, двоє з яких викладачі. Також, Академія взяла на себе питання логістики, координації та підтримки двох харківських циркових шкіл: студія «Непоседы» та «Old Circus». Саме завдяки нашим друзям у Будапешті вихованці студій знайшли собі надійний прихисток в Угорщині. Загалом зараз у Будапештському цирку займається більше 100 українських артистів.
3. Берлін, Німеччина — «Zirkus macht stark». Перемовини вже завершено, і невдовзі туди вирушить група у кількості 60-ти наших студентів.
КМАЕЦМ дуже вдячна усім партнерам за допомогу та підтримку. Завдяки вам, навіть у такий нелегкий час, наші студенти мають змогу бути в безпеці, продовжувати навчатись та відточувати свої професійні вміння.
Віримо, молимось та чекаємо, що зовсім скоро усі ми зможемо повернутись до звичного життя у стінах нашої Альма-матер, а співпрацю з партнерами зможемо продовжити під мирним небом.
Все буде УКРАЇНА!
© Всі права захищені.
Догори