© Всі права захищені.

Академія відновлює навчальний процес

Наразі, для нашої країни надзвичайно складні часи, коли кожен намагається прийняти та зрозуміти ситуацію, знаходячи вихід: як вірно та безпечно функціонувати, існувати у даних обставинах, й Академія не є виключенням.
З першого ж дня російського вторгнення на територію України ми активізували усі наші міжнародні партнерства та зв’язки, зконтактувавши з усіма міжнародними стейк-холдерами.
Перше та найважливіше наше завдання, наразі – забезпечити усім студентам та працівникам Академії безпеку, тому ми активно евакуюємо (згідно із законодавством України) за кордон усіх, хто потребує цього.
Також, ми активно працюємо над тим, щоб студенти мали змогу продовжувати навчання у безпечних умовах та не втрачали фізичну форму — забезпечуємо безперервне тренування.
Вже досить велика кількість наших студентів перебуває за кордоном з професійними тренерами та викладачами, у число яких входять і викладачі Академії, які також виїхали за кордон на час воєнних дій в Україні. Ще частина перебуває у дорозі.
Наразі, за кордоном, знаходиться більше 150 студентів, викладачів та адміністрації Академії.
Вживаються усі необхідні заходи задля того, щоб усі були у безпеці, тренувалися та підтримували професійну форму.
Також, промоніторивши безпечні обставини студентів, що залишились у країні та їх конкретне місце знаходження, ми зрозуміли, що більшість, нині у безпеці, мають доступ до інтернету та можуть дистанційно займатися.
Тому адміністрація Академії прийняла рішення, що з 28 березня 2022 року КМАЕЦМ поновлює дистанційну форму навчання.
Та ще, хочемо зазначити, що певна частина студентів та викладачів, вже приступили до роботи, навіть, у період канікул. Усе задля того, щоб діти мали змогу отримувати законну освіту та матеріал у повному обсязі.
Узагальнюючи всю вище подану інформацію, повідомляємо, що Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв докладає максимум зусиль та робить усе задля того, щоб убезпечити своїх працівників та студентів.
Наша мета – надати повний доступ до професійної діяльності, забезпечивши комфортні умови для життя, роботи та освіти.
КМАЕЦМ працювала, працює та буде працювати!
Віримо у перемогу України!
© Всі права захищені.
Догори