Відкритий лист до студентів РФ з приводу війни в Україні

Відкритий лист до студентів Російської Федерації з приводу війни в Україні

Ми, студенти незалежної України, звертаємось до кожного студента Російської Федерації через війну, яку ваша держава веде на території нашої країни.

Рано вранці 24 лютого Україну розбудили вибухи ракет, випущених російською армією з території Російської Федерації та Республіки Білорусь по наших містах. Під прикриттям так званої спецоперації військові підрозділи вашої країни вторглися на територію України, вбиваючи нас і завдаючи масових ударів не лише по військових об’єктах, а й по житлових будинках, лікарнях та навчальних закладах.

Крім того, що такі дії порушують гарантії та зобов’язання, дані Російською Федерацією Україні, війна завдає істотної шкоди мирному населенню, економіці та інфраструктурі нашої країни.

У відповідь на вторгнення, світова спільнота закликала Росію зупинити війну і вивести свої війська з території України.

Наслідками військового вторгнення найближчим часом стане виключення Російської Федерації з Болонського процесу, припинення грантового фінансування проектів та програм обміну, виключення з Erasmus.

Це призведе до того, що ви не зможете подорожувати світом і навчатися в зарубіжних університетах, не зможете отримувати міжнародні гранти на дослідження, а ваші дипломи не визнаватимуть у світі, через що кожен студент і громадянин Російської Федерації знову опиниться за “залізною завісою”

Ми, українські студенти, виступаємо за територіальну цілісність України у її визнаних кордонах, мир на території нашої країни та можливість самостійно визначати своє майбутнє.

Ми звертаємось до вас із закликом публічно засудити рішення керівництва Російської Федерації. Мирно зібравшись на вулиці ваших міст, ви продемонструйте всьому світу негативне ставлення студентів та молоді Російської Федерації до військових дій та кровопролиття.

Лише такими діями ви зможете відстояти своє майбутнє, уникнути світової ізоляції та запобігти загибелі тисяч мирних громадян.

Посилання на онлайн петицію.