© Всі права захищені.

Тиждень починається з перемог!

Тиждень починається з прекрасних новин для циркової сфери України та для нашої Академії у тому числі.
Поспішаємо повідомити вам про наші перемоги на 45 Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло:
студентка Академії ОС Магістр Вікторія Дзюба виборола одну із найзнаковіших нагород у цирковій сфері – «Срібного клоуна» у Монте Карло вже вдруге (вперше у 2020 р.). Вітаємо нашу магістрантку!
театр «БІНГО» (соло у номері – Микита Постніков, студент ОС Бакалавр), під керівництвом партнера Академії, викладача та режисера Ірини Герман вчергове отримали «Бронзового клоуна».
Також принагідно вітаємо інших представників України із здобутими нагородами на 45 Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло: партнери та вірні друзі Академії Олексій та Марина Григорови, повітряні гімнасти, здобули «Срібного клоуна».
Усі вищезазначені артисти здобули свої нагороди у дорослій програмі фестивалю.
Також, традиційно, відбулась 10 ювілейна юніорська програма, де Україну достойно представили та здобули нагороди: Амелі Білик – «Золотий клоун Монте-Карло»; Софія Гречко – «Бронзовий клоун»; Владислава Нараєва — «Бронзовий клоун». Дівчата є ученицями українських циркових студій м. Києва та м. Харкова.
І хочемо зазначити, що комік-тріо «Еківокі», у складі двох студентів та одного випускника Академії (володарі «Бронзового клоуна» у 2013 р.) стали неймовірними та супер талановитими учасниками фестивалю, хлопці. Академія пишається усіма, хто так гідно представив нашу державу на такому знаковому та серйозному конкурсі.
Вітаємо переможців, пишаємось усіма представниками України на 45 Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло.
І висловлюємо окрему подяку викладачам Академії за підготовку талановитих зірок світового цирку.
В доповнення пропонуємо вам фото виступів наших зірок.
Фото від Manu Vitali, Stephane Danna, Frederic Nebinger.
© Всі права захищені.
Догори