Запрошуємо до форуму по інтернаціоналізації

Шановні колеги!

Оскільки ви були учасниками Форуму по інтернаціоналізації, який проходить 9 вересня 2021 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, запрошуємо вас стати учасниками другого набору на навчальний курс з менеджменту інтернаціоналізації. Детальна інформація за покликанням нижче!

До 6 грудня 2021 року триває прийом заявок на участь у навчальному курсі з менеджменту інтернаціоналізації та німецько-українського академічного співробітництва на 2022-2023 роки.

Заявки приймаються за покликанням.

Структура програми передбачає онлайн Баркемпи, які проводитимуться у співпраці з проєктом THEA Ukraine FH Münster, регулярні онлайн-презентації індивідуальних проєктів, інтенсивну індивідуальну та командну роботу, коротке стажування, а також 6 воркшопів онлайн і офлайн, два з яких відбудуться в Німеччині та один в Україні.

До участі запрошуються представники закладів вищої освіти, які працюють у структурних підрозділах і опікуються міжнародною діяльністю, від кожного ЗВО може податися 1 особа. Вимогами до учасників є досвід роботи в галузі міжнародного менеджменту вищої освіти (мінімум 1 рік) і володіння англійською мовою (рівень C1).

Умови участі в конкурсі:

• відвідування всіх воркошопів, створення команди та інформування щодо реалізації проєкту;
  • регулярне звітування про хід реалізації проєкту з інтернаціоналізації;
  • мінімальне технічне оснащення (підключення до мережі інтернет, обладнання для відео-конференцій).

Курс розпочнеться 12 січня 2022 року, кандидати будуть проінформовані про результати відбору до кінця грудня 2021 року.

Вже вдруге навчальний курс оголошується Київським національним університетом імені Тараса Шевченка в партнерстві з Ганноверським університетом імені Лейбніца.