© Всі права захищені.

Засідання Моніторингової групи

4 квітня 2023 року відбулося засідання Моніторингової групи, де були детально розглянуті питання забезпечення якості освіти в Академії.

Аналіз результатів опитування студентів з питань дистанційного навчання, якості освіти та оцінювання здобувачами педагогічних та науково-педагогічних працівників був представлений проректоркою з НВР Ганною Овчаренко. Начальниця відділу з навчально-методичної роботи та забезпечення якості освіти Олена Ткачук звернула увагу на необхідність підвищення кваліфікації деяких викладачів та надала інформацію про якість Робочих програм з навчальних дисциплін. Значну увагу було приділено розгляду змін до освітніх програм, які були запропоновані студентами, викладачами та стейкхолдерами на попередніх засіданнях кафедр/циклових комісій, підтримані на науково-методичних радах факультетів/ педагогічній раді фахового коледжу.
Щиро вдячні запрошеним на засідання моніторингової групи студентам та стейкхолдерам, які активно брали участь в обговоренні якості освітніх програм. Ваші зауваження та прозиціі дуже важливі для нас!

Працюємо далі…

 

© Всі права захищені.
Догори