© Всі права захищені.

Запрошуємо авторів до публікації у зарубіжному науковому журналі PNAP

Наукова стаття, опублікована у науковому журналі «PNAP», вважається публікацією у періодичному науковому виданні держави, яка входить до Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського Союзу відповідно до п. 2.2 Наказу Міністерства освіти і науки України «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» №1220 від 23 вересня 2019 р. (для здобуття наукового ступеня кандидата та доктора наук); відповідно до п. 11 Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 167 (для присудження ступеня доктора філософії).

До друку приймаються наукові статті докторів та кандидатів наук, молодих науковців (аспірантів, здобувачів), а також практикуючих фахівців у галузі охорони здоров’я.

Мова публікації: англійська, французька, німецька, італійська та інші мови ЄС.

Для публікації статті в журналі «PNAP» Том 45 № 2, 2021 необхідно до 4 червня надіслати на електронну пошту редакції pnap@cuesc.org.ua такі матеріали:
1. Статтю, оформлену згідно всіх вимог, що пред’являються редакцією.
Авторам, чиї статті не відповідають вимогам, може бути відмовлено у публікації.
2. Квитанцію про сплату.
Реквізити для сплати публікації надаються автору після вдалого проходження рецензування статті. Про результати рецензування автору буде повідомлено протягом 4-5 днів з дня отримання редакцією матеріалів.
3. Обов’язково заповнити заявку для публікації.

Розсилка друкованих примірників журналу відбудеться 6 серпня 2021 року. Електронна версія журналу буде розміщена на офіційному сайті за цим посиланням.

Детальна інформація про видання міститься на сайті та в інформаційному листі.

PNAP_info_med

© Всі права захищені.
Догори