© Всі права захищені.

Всеукраїнський конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового

Всеукраїнський конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового
є даниною пам’яті видатному земляку – унікальному українському естрадному співаку, композитору-пісняру, народному артисту України Миколі Петровичу Мозговому, який народився у селі Сарнів, що на Хмельниччині.
І. Мета конкурсу:
– презентація Хмельниччини у державі та світі, формування позитивного іміджу нашої області, як регіону з розвиненою культурою і багатими мистецькими традиціями;
– вшанування пам’яті та творчої спадщини Миколи Мозгового;
– розвиток національного пісенного мистецтва, популяризація творів української естради;
– підвищення виконавської майстерності естрадних співаків;
– обмін досвідом роботи педагогів-вокалістів.
ІІ. Організатори конкурсу:
 Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації; 
– Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.
ІІІ. Учасники конкурсу:
    • естрадні співаки-виконавці у чотирьох вікових категоріях:
І вікова категорія – 14-15 років;
ІІ вікова категорія – 16-18 років;
ІІІ вікова категорія – 19-21 років;
IV вікова категорія – 22+ років
    • естрадні вокальні ансамблі у п’яти вікових категоріях:
І вікова категорія – 14-15 років;
ІІ вікова категорія – 16-18 років;
ІІІ вікова категорія – 19-21 років;
IV вікова категорія – 22+років ;
V вікова категорія – змішана.
ІV. Порядок проведення конкурсу:
Конкурс проводиться у два тури – І тур (відбірковий) – онлайн, ІІ тур  – наживо у місті Хмельницькому у супроводі оркестру.
Прийом заявок для участі у І турі (відбірковому) буде проходити з 01.03.2023 року по 10.04.2023 року. Оцінювання виступів учасників І туру проводитиметься дистанційно через сервіс YouTube.com.
Конкурсанту необхідно: записати відео та розмістити на сервісі YouTube.com, надати посилання на відео в заявці про участь у конкурсі (форма заявки додається).
При реєстрації на перший тур учасники конкурсу сплачують вступний внесок: солісти – у розмірі 500,00 грн., дует – 300 грн. з учасника, тріо – 250 грн. з учасника, ансамблі – 200 грн. з учасника.
Банківські реквізити: ЄДРПОУ 26294708,  р/р: UA248201720314211005201025360 в ДКСУ, м. Київ.
Учасниками конкурсу здійснюється грошовий внесок тільки у І  (відбірковому) турі. Проїзд, проживання, харчування учасників ІІ туру – за власний рахунок.
Для підтвердження участі у конкурсі необхідно відправити фото або скріншот квитанції (з прізвищем учасника) у вайбер на номер телефону +380673175058 або на електронну адресу: onmccm.khm@gmail.com
Результати І (відбіркового) туру та список учасників ІІ (фінального) туру будуть оголошені 1 травня 2023 року.
Заходи ІІ (фінального) туру конкурсу відбудуться  у місті Хмельницькому: 01 червня 2023 року (в першій половині дня)  – репетиція з оркестром, 01 червня 2023 року (у другій половині дня) – фінал конкурсу, нагородження та гала концерт  переможців, у якому візьмуть участь солісти і колективи – переможці ІІ туру конкурсу.
ІІ тур (фінальний) конкурсу проходить безкоштовно.
Особливі умови! У разі отримання сигналу оповіщення «Повітряна тривога!» проведення конкурсу зупиняється. Усі учасники конкурсу, члени журі та інші особи, присутні під час проведення конкурсу, в обов’язковому порядку повинні покинути приміщення, в якому проводиться захід, та прослідувати до тимчасового укриття і перебувати там до отримання оповіщення про відбій повітряної тривоги.
Проведення конкурсу також може зупинятися у випадку аварійного відключення електропостачання в приміщенні, де проводиться захід.
Після отримання оповіщення про відбій повітряної тривоги або відновлення електропостачання, рішення про можливість відновлення проведення конкурсу або про зміну його формату приймається організатором спільно з членами журі протягом 30 хвилин. Про прийняте рішення учасники конкурсу повідомляються особисто будь-яким доступним засобом зв’язку.
У випадку прийняття організатором та членами журі рішення про неможливість відновлення проведення конкурсу у день його початку, а також небажанням чи неможливістю учасника прийняти участь у конкурсі в інший день, сплачені внески учасникам конкурсу не повертаються.
ІV. Конкурсні вимоги:
Учасники І (відбіркового) туру конкурсу виконують один твір за власним вибором, інший твір – авторства  Миколи Петровича Мозгового.
Учасники ІІ (фінального) туру конкурсу виконують один твір за власним вибором у супроводі фонограми (-1), другий твір – авторства Миколи Петровича Мозгового у супроводі естрадно-симфонічного оркестру.

V. Оцінювання конкурсних виступів і нагородження переможців:

Конкурсні виступи  оцінюються по 10-ти бальній системі за наступними критеріями:
– вокальні  та музичні вміння та навички (володіння голосом, чистота інтонування, почуття ритму);
–  артистизм, енергетика, харизма;
– відповідність обраного музичного матеріалу вокально-артистичним можливостям учасника;
– художнє трактування музичного образу, рівень творчої індивідуальності;
– загальне враження.
Оцінювання конкурсних виступів проводить компетентне журі у складі   педагогів-вокалістів України та Хмельницької області.
Учасники І (відбіркового) туру конкурсу нагороджуються дипломами, викладачі – подяками, які будуть надіслані електронною поштою.
Учасники ІІ (фінального) туру конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками.
За рішенням журі може бути встановлено Гран-прі з врученням диплому та цінного подарунку.
По завершенню проведення конкурсу буде сформовано телевізійну версію конкурсних виступів з метою подальшого транслювання на телеканалах.

Контакти організаторів:

Вибодовська Валентина Олексіївна – тел.: 098 377 57 08
Ямкова Тамара Іродіонівна – тел.: 067 317 50 58
Смолієнко Данило Валентинович – тел.:063 218 71 99
 
ЗАЯВКА на участь у Всеукраїнському конкурсі естрадної пісні імені Миколи Мозгового
1. П.І.Б.учасника____________________________________________________
2. Число, місяць, рік народження______________________________________
3. Домашня адреса, телефон____________________________________________________________________________________________________________
 1. Електронна адреса на яку буде відправлено диплом чи повідомлення __________________________________________________________________
 2. Місце навчання (роботи)_____________________________________________________________________________________________________________
 1. П.І.Б. викладача (керівника), місце роботи, номер телефону_______________________________________________________________________________
 2. Репертуар І (відбіркового) туру конкурсу (посилання на відео)
а).________________________________________________________________
б).________________________________________________________________
 1. Репертуар ІІ (заключного туру) конкурсу
а).________________________________________________________________
б).________________________________________________________________
 1. Коротка інформація про учасника та його творчі досягнення (у довільній формі)_______________________________________________________________________________________________________________________________
© Всі права захищені.
Догори