© Всі права захищені.

Вітаємо з Міжнародним днем танцю!

«Танцювати — це відчувати. Відчувати – страждати. Страждати – любити. Ви любите, страждаєте і відчуваєте. Ви танцюєте!» — слова американської танцівниці-новаторки, основоположниці вільного танцю Айседори Дункан.
Танець — це універсальна мова, кожен рух якого є словом.
Мистецтво, яке знаходиться далеко поза межами простору та часу, мистецтво здатне здолати все: політичні, культурні, етнічні межі та об’єднати, даючи змогу говорити однією мовою — мовою тіла.
При всій своїй красі та легкості, танець, особливо якщо займатися ним професійно — дуже важка праця та самодисципліна, щоденні, безперервні репетиції і тренування. Тому ті хто обирають цей шлях, просто не можуть жити без ритму, інакше це не пояснити.
І, навіть, якщо ти просто любитель, але так само прагнеш відчути всередині єдність та усю багатограність життя, відчути момент «тут і зараз», тоді, просто, увімкни улюблений трек, налаштуйся на свій індивідуальний ритм та відпусти себе і просто танцюй!
Тим паче зараз саме час для цього. Сьогодні у різних куточках світу віддають шану цьому величному мистецтву та відзначають Міжнародний день танцю, який, доречі, співпадає з Днем народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новерра, який увійшов в історію як «батько сучасного балету» (то вам для історичної довідки).
Ми вітаємо усіх причетних до цього свята та бажаємо, щоб кожен ваш день був як танець – яскравий та чуттєвий, а його ритми, просто, змушували шалено «танцювати це життя»!

До вашої уваги, відео-привітання від студентів групи СЕТ-319, відзняте на одній із найвідоміших площ Європи — Площі Героїв м. Будапешт, Угорщина!

Хореограф-постановник номеру – Гулнара Аліївна Савенко.
Трек випускниці Академії, української співачки, неймовірної Аліни Паш.

© Всі права захищені.
Догори