Програма підвищення кваліфікації для вчителів від IHBI

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у програмі підвищення кваліфікації для вчителів.

Інформуємо Вас, що у відповідь на багаточисельні звернення вчителів і керівників закладів освіти, International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Jerusalem – Beijing)  люб’язно надав згоду на збільшення вдвічі квот для  вчителів,  вихователів і керівників з України для участі в Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу” та продовжив реєстрацію на Програму до 7 червня 2021 року.

Розклад занять дивіться в додатку до цього листа.

В червні – на початку липня, ще до повноцінного початку сезону відпусток, в робочий час в школі, коли Ви не обтяжені роботою та учнями, але маєте знаходитися на робочому місці, Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів у сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти та отримаєте Міжнародний Сертифікат про підвищення кваліфікації, на 120 годин або 4 кредити ECTS (з них 15 годин інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS), який визнається в понад 120 країнах світу. Він оформлений згідно вимог українського законодавства для повноцінного проходження атестації та отримання наступних кваліфікаційних категорій і педагогічних звань. В ньому прописані загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми, які вимагаються МОН України.

Це для Вас дуже зручно та вигідно, адже 4 роки після цього Ви можете не витрачати гроші і дорогоцінний час на повноцінне підвищення кваліфікації.

Дізнатися більше про  програму,  розклад занять та порядок реєстрації можна тут: https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodna-programa-pidvischennya-kvalifikacii

В програмі візьмуть участь 6 лауреатів Нобелівської премії, 5 лауреатів Пулітцерівської премії, 7 лауреатів премії Оскар, 47 лауреатів інших Міжнародних премій.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційнийemail: whfp.education@gmail.com
  • Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою в давальному відмінку та Ім’я і Прізвище англійською мовою, як в закордонному паспорті (для Міжнародного Сертифікату)
  •  Своє місто і область
  • Місце роботи і Посаду
  • Свій  e-mail  і Cвій мобільний телефон
  1. В темі Вашого листа обовязково вкажіть – Реєстрація на міжнародну  програму!

Початок і закінчення програми:  10 червня – 10 липня 2021 року.

Видача міжнародних сертифікатів: до 15 липня 2021 року.

Керівник в Україні Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович    моб. (066) 84 -97- 595  Електронна адреса: whfp.education@gmail.com

Тисячі вчителів і керівників зі всієї країни вже приєдналися до нас. А Ви з нами?

Будь-ласка, проінформуйте про цей лист Ваших колег, зокрема, які разом з Вами бажають розвиватися в професійному напрямку та своїми знаннями, набутим досвідом та зусиллями змінювати Оточуючий Світ та перетворювати Україну на могутню, багату та процвітаючу країну.

З щирою повагою, Оргкомітет Програми

Навчальний розклад для слухачів