© Всі права захищені.

Участь у програмі Future Leaders Connect для молодих політичних лідерів

Наші програми

Встигніть подати заявку на участь у програмі Future Leaders Connect для молодих політичних лідерів

Чи знаєте ви амбіційних молодих лідерів, які мають політичне бачення та лідерський потенціал? Або, можливо, це ви? Наша програма Future Leaders Connect шукає людей  від 25 до 35 років, які бажають приєднатися до безкоштовної навчальної програми з питань політики та лідерства.

Цього року програма відбудеться онлайн з 11 жовтня по 19 листопада та включатиме навчання, налагодження стосунків та розробку плану дій. Учасники зможуть поспілкуватися зі світовими експертами з питань політики, дізнатись про стилі керівництва, долучитися до міжнародного нетворкінгу політиків, а також матимуть нагоду обговорити свої політичні ідеї з парламентаріями та урядом Великої Британії.

Заявки приймаються до 18 липня. Дізнавайтеся деталі за посиланням.

Генеруйте ідеї для культурних проєктів

З 16 по 18 липня запрошуємо представників культурних, технологічних, діджитальних та креативних індустрій долучитися до Хакатону 2.0, щоб разом згенерувати ідеї, які адаптують культурні проєкти до пост-карантинної реальності. Команди з найяскравішими проєктами отримають призи у розмірі 3000 євро.

Хочете допомогти культурним проєктам своєю експертизою? Приєднуйтеся до команди менторів і підтримуйте створення нових форматів культурного життя, деталі тут.

Дізнавайтеся більше про Хакатон 2.0 від House of Europe, Goethe-Institut Ukraine та Digitizing.Space за посиланням.

Дивіться британські вистави у кінотеатрах

Спільно з арт-об’єднанням CoolConnections ми продовжуємо сезон фестивалю «Британський театр у кіно» та демонструємо вистави найкращих британських театрів у кінотеатрах українських міст. У липні дивіться фільм-виставку “Дивовижний світ Ієроніма Босха”, документальний фільм “Леонардо. Вся історія”, балет “Метью Борн: Лебедине озеро”, спектаклі “Дядя Ваня”, ”Ромео та Джульєтта”, “Сірано де Бержерак” та інші. Розклад за посиланням.

Тривають театральні резиденції «Taking the Stage 2.0»

Минулого року проєкт міжнародних театральних резиденцій «Taking the Stage 2.0» перетворився на онлайн-лабораторію, в межах якої п’ять українських театрів приймають п’ятьох британських режисерів, щоб створити разом щось важливе для розвитку вітчизняних та міжнародних театральних процесів.

«R u there? We r here…/Вu там? Ми тут…» – це перформанс, зроблений у Zoom режисеркою Джозі Дейл-Джонс з Великої Британії та акторами маріупольського театру «Театроманія».

У команди вийшла своєрідна ода театру, а також історія про пошук зв’язку у часи вимушеної відстані, і про надію на зміну способу життя. Проєкт досліджує теми війни, втрати та гендерного насильства за допомогою слів, зображень, включаючи кадри з реального життя. Детальніше про cтворення перформансу читайте у матеріалі Yabl.

Англійська мова та іспити

Відкрито набір на курси для підлітків Secondary Plus Online

Літо у розпалі, але потурбуйтеся про вивчення англійської мови вашою дитиною вже зараз. Відтепер з нами можуть навчатися учні з усієї України. Ми відкриваємо набір на осінній семестр онлайн курсів англійської мови Secondary Plus Online  для підлітків 11-17 років. Наша нова методика розроблена таким чином, аби ваша дитина отримала максимум користі від навчання. Курс поєднує онлайн уроки, які проводить висококваліфікований викладач, та інтерактивні самостійні завдання,  для підготовки до уроку.

На наших курсах учні навчатимуться впевнено спілкуватись англійською, розвиватимуть навички для життя в сучасному світі та працюватимуть в групах над спільними проєктами.

Не зволікайте, для реєстрації переходьте за посиланням.

Спробуйте безкоштовні уроки онлайн курсу myClass

Наразі у вас є чудова нагода спробувати демонстраційні уроки онлайн курсу myClass безкоштовно. myClass підійде тим, хто хоче навчатися інтенсивно і досягти високих результатів у короткий термін, а також тим, хто навпаки хоче навчатися менш інтенсивно у зв’язку з напруженим графіком. Переходьте за посиланням, щоб дізнатися деталі та зареєструватися на безкоштовні заняття.

Готуйтеся до IELTS на наших курсах

Плануєте складати IELTS? Реєструйтеся на наші 15-годинні курси підготовки до IELTS та переконайтеся, що ви отримаєте необхідну кількість балів. Ви ознайомитеся з форматом та змістом іспиту, поліпшите свої мовні навички та матимете змогу потренуватися виконувати екзаменаційні завдання. Обирайте зручний для вас час та навчайтеся у класі або онлайн. Початок курсу 6 липня. Дізнавайтеся більше та записуйтеся на консультацію за посиланням.

КМДШ запрошує до літніх таборів

Наш партнер Креативна міжнародна дитяча школа (КМДШ) запрошує ваших дітей до літніх таборів ЛітоSFERA під Києвом (с. Мрія). На учасників чекають: розваги, спорт, активні ігри, тімбілдинг, творчі, кулінарні, наукові лабораторії, плавання в басейні, пляжні активності, тематичні шоу, вечірки, квести та блок з журналістики 1+1 media school. Деталі за посиланням. Учасники таборів отримають 7% знижку на курси англійської для дітей в Британські Раді. Знижка надається на цей навчальний рік на курси Primary Plus та Secondary Plus.

Приєднуйтеся до нашої команди!

Робота у Британській Раді дає унікальну можливість здобути досвід та розвинути навички у міжнародних культурних відносинах. У 2020 році за версією Індексу корпоративної рівності Британська Рада очолила рейтинг компаній-роботодавців в Україні за якість та глибину наших політик та практик з впровадження рівності на робочих місцях. Зацікавлені приєднатися до нас? Ознайомтесь із нашими вакансіями за посиланням.

Контактна інформація

Британська Рада в Україні

вул. Жилянська, 29
01033 Київ

+38 044 490 5600
info@britishcouncil.org.ua
© Всі права захищені.
Догори