© Всі права захищені.

ТВОРЧА МАЙТЕРНЯ «DANCE ART» НА КОНУКРСАХ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Сценічна практика – невід’ємна складова освітнього процесу, яка формує професійні навички та уміння здобувачів освіти. Творчий десант кафедри хореографії Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв активно та творчо представив спеціальність на двох мистецьких заходах.
5 травня 2023 року творча майстерня «Dance Art» взяла участь у ХХ ювілейному міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях».
Представивши на розгляд журі 5 композицій, учасники майстерні отримали чотири перших місця та диплом ГРАН-ПРІ.
За результатами конкурсу учасники майстерні були запрошені до участі у першій щорічній премії для хореографічних колективів, володарів ГРАН-ПРІ міжнародних та всеукраїнських конкурсів «Кришталева зірка Терпсихори», яка проходила 6 травня 2023 року у МЦКМ (Жовтневий Палац).
Професійна сцена, чудовий звук, величезна кількість кращих колективів створили чудову атмосферу змагань серед кращих. За результатами конкурсної програми творча майстерня «Dance Art» отримала  2 та 3 місця у номінаціях сучасна хореографія та street dance show.
Окремі слова подяки науково-педагогічним працівникам кафедри: Тетяні Луговенко, Олексію Пастухову, Зої Макаровій за підтримку і професійний підхід.
Окрема подяка здобувачам освіти, учасникам творчої майстерні «Dance Art” кафедри хореографії КМАЕЦМ за відповідальність, професіоналізм і творчість.  Це були чудові два дні творчості, натхнення і можливості професійного зростання!
Тільки вперед!
© Всі права захищені.
Догори