© Всі права захищені.

Завада Людмила Володимирівна

ВИКЛАДАЧ

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Викладає навчальну дисципліну: Спеціалізація за жанрами: циркова гімнастика.

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, здобула кваліфікацію “Керівника театрального колективу, викладача фахових дисциплін”. Також закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв (магістратура) за спеціальністю «Театральне мистецтво», здобула кваліфікацію “Режисера, викладача фахових дисциплін”.           

Двадцять років працювала в Дирекції пересувних  циркових колективів України. Починала свою творчу діяльність в жанрах: «корд-де-парель», та «хула-хуп».  Працювала ведучою циркових, та естрадних програм, керівником циркової студії в центрі дитячої та юнацької творчості Жовтневого району, м. Києва. Згодом була прийнята на посаду викладача, режисера-постановника в Київський державний коледж естрадного, та циркового мистецтв.

Спеціалізується на різних напрямках повітряної гімнастики, зокрема: «корд-де-парель», «корд-де-волан» (петлі), «полотна», «кільце», також жанр: «хула-хуп», займається постановкою циркових номерів. 

По контракту брала участь, як постановник циркових трюків і номерів, у першому мюзиклу в Україні «Екватор» (2004 р.). Загальний творчий стаж – 42 роки. 

 

© Всі права захищені.

Догори