© Всі права захищені.

Заря Світлана Валеріївна

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ДОЦЕНТ

Доцент кафедри естрадного співу. Викладає навчальну дисципліну “професійна підготовка” (естрадний спів), виконавське мистецтво, науковий керівник магістерських робіт.

Навчалась у Київському державному вищому музичному училищі імені Р. М. Глієра за спеціальністю «Музичне мистецтво», спеціалізація «Естрадний спів»; також у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Театральне мистецтво», кваліфікація «Режисер театралізованих вистав та свят, викладач фахових дисциплін»; магістратуру закінчила у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Музичне мистецтво», кваліфікація «Концертний виконавець, керівник вокального ансамблю, викладач фахових дисциплін вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівня акредитації».
Ви не повірите, але Світлана Валерївна має 21 рік педагогічного стажу.
Професійна діяльність:
⁃ лауреат багатьох конкурсів та фестивалів, голос багатьох реклам на телебаченні та радiо, як вокаліст та диктор, серед них: «Нескафе», «Coca-cola», «Прозора», «Лото-забава», «Ляльки барбi», іграшки «Fisher priсe» «Нурофен», «Стрепсилс», «Наше радiо», «Хiт ФМ» та багато іншого;
⁃ володарка «Чорної перлини» та «Блакитної зірки» за краще виконання рекламної пісні «Нескафе»;
⁃ з 2004 р. була солісткою гурту «Іграшки»;
⁃ з 2006 р. працювала музичним редактором «LeDoyen Studio», де озвучувала багато мультфільмів та фiльмів. Серед них: «Зачарована», «Фея Дiнь-Дiнь», «Аладiн», «Король лев», «Тарзан», «Левина варта», «Випромінюй позитив», «Крижане серце», «Красуня і чудовисько», «Мулан», та багато інші.
⁃ вокалістка проекту «Танцi з зiрками – 2» на каналi 1+1;
⁃ викладач вокалу на проектi «Суперзiрка» на каналi 1+1 та багатьох українських артистів.
© Всі права захищені.
Догори