© Всі права захищені.

Ужвенко Наталія Яківна

ГОЛОВА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ, ВИКЛАДАЧ

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Викладає наступні навчальні дисципліни: спеціалізація за жанрами: пантоміма.

Наталя Яківна володарка почесних відзнак Міністерства культури, міського голови м. Києва та Кабінету міністрів України. Учасниця програми «Золотий фонд нації. Україна. Європа. Світ» (Українська конфедерація журналістів, 2017 р.).

Навчалася в Київському культурно-освітньому училищі за спеціальності “Режисура” та Київському державному інституті театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого “театрознавство”.
Багатого виконавського та педагогічного досвіду Наталія Яківна набула, працюючи з такими професійними колективами, як: Київський театр пантоміми; Театр-студія пантоміми та клоунади «Мімікрічі», Театр-студія пантоміми «Жарт» при СТД України.
Н. Ужвенко є художнім керівником студентського театру «Мім-арт Лабораторія», який вона створила на базі навчального закладу, перша ж робота якого – «Країна пантоміми» – отримала головну нагороду на фестивалі-конкурсі сучасної пантоміми «Біла маска» (Москва, 2005).
Колишні студенти Н. Ужвенко працюють як в Україні, так і за кордоном (Circus Ronkalli, Ciroue du Soleil тощо). Її випускники – учасники таких творчих колективів, як: квартет «DEKRU», Театр вогню і світла «Обрій», Театр пантоміми «Ilinastroe», Театр-лабораторія «Mime fabriek» (м. Амстердам) та ін.
У співпраці з викладачем Н. Скрябіною Н. Ужвенко видала довідник «Пантоміма у питаннях та відповідях» (Київ, 2013).
Творче кредо Наталії Ужвенко – це слова Леся Курбаса: «Матеріалом творчості ми беремо своє тіло…примусити своє тіло говорити більш виразно і зрозуміло, ніж людське слово… Створити те, чого нема в дійсності, кинути людям фантазію, ідеальне, неіснуюче, але прекрасне».

© Всі права захищені.

Догори