© Всі права захищені.

Ужвенко Наталія Яківна

ГОЛОВА КОМІСІЇ, ВИКЛАДАЧ

Викладає наступні навчальні дисципліни: спеціалізація за жанрами (пантоміма).

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, завідувач циклової комісії пантоміми, клоунади, ілюзії та маніпуляції, володарка почесних відзнак Міністерства культури, міського голови м. Києва та Кабінету міністрів України. Учасниця програми «Золотий фонд нації. Україна. Європа. Світ» (Українська конфедерація журналістів, 2017 р.).

Навчалася в Київському культурно-освітньому училищі за спеціальності “Режисура” та Київському державному інституті театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого “театрознавство”.
Багатого виконавського та педагогічного досвіду Наталія Яківна набула, працюючи з такими професійними колективами, як: Київський театр пантоміми; Театр-студія пантоміми та клоунади «Мімікрічі», Театр-студія пантоміми «Жарт» при СТД України.
Н. Ужвенко є художнім керівником студентського театру «Мім-арт Лабораторія», який вона створила на базі навчального закладу, перша ж робота якого – «Країна пантоміми» – отримала головну нагороду на фестивалі-конкурсі сучасної пантоміми «Біла маска» (Москва, 2005).
Колишні студенти Н. Ужвенко працюють як в Україні, так і за кордоном (Circus Ronkalli, Ciroue du Soleil тощо). Її випускники – учасники таких творчих колективів, як: квартет «DEKRU», Театр вогню і світла «Обрій», Театр пантоміми «Ilinastroe», Театр-лабораторія «Mime fabriek» (м. Амстердам) та ін.
У співпраці з викладачем Н. Скрябіною Н. Ужвенко видала довідник «Пантоміма у питаннях та відповідях» (Київ, 2013).
Творче кредо Наталії Ужвенко – це слова Леся Курбаса: «Матеріалом творчості ми беремо своє тіло…примусити своє тіло говорити більш виразно і зрозуміло, ніж людське слово… Створити те, чого нема в дійсності, кинути людям фантазію, ідеальне, неіснуюче, але прекрасне».

© Всі права захищені.

Догори