© Всі права захищені.

Симик Ольга Василівна

ГОЛОВА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ, ВИКЛАДАЧ

Спеціаліст першої категорії.

Викладає навчальну дисципліну: Іноземна мова (за професійним спрямуванням).

Освіта:

У 2012 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Філологія” та здобула кваліфікацію “Філологія; Вчитель англійської мови і зарубіжної літератури” (Диплом бакалавра).

У 2013 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Мова і література (англійська, французька)”та здобула кваліфікацію “Викладач англійської мови; Вчитель французької мови та зарубіжної літератури” (Диплом магістра).

У 2014 році закінчила  Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Психологія” та здобула кваліфікацію “Психолог” (Диплом спеціаліста)

У 2017 році закінчила  Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Українська мова і література” та здобула кваліфікацію “Вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури” (Диплом спеціаліста).

У 2018 році пройшла підвищення кваліфікації в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (свідоцтво 12СС №060346 від 16.03.2018 р.)

У 2022 році отримала міжнародний сертифікат №7172/ 23 квітня 2022, що засвідчує отримання Міжнародного освітнього гранту №EG/U/22/01/04  International Historical Biographical Institute та активну участь в VI Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “МІЖНАРОДНЕ ЛІДЕРСТВО В ХХІ СТОЛІТТІ: ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА, СПОРТ, ТЕХНОЛОГІЇ, УПРАВЛІННЯ ТА МІЖНАРОДНИЙ РОЗВИТОК” з 18.02-23.04.2022 року в обсязі 180 годин або 6 кредитів ECTS та присвоєння кваліфікацій: “Міжнародний керівник категорії Б у галузі освіти та науки, відповідно до класифікації ЮНЕСКО” та “Міжнародний вчитель/викладач”.

© Всі права захищені.
Догори