© Всі права захищені.

Шакула Крістіна Олександрівна

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Народилася у творчій сім’ї музикантів.
З 6 років почала співати на сцені. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. За роки навчання неодноразово ставала лауреатом районних, обласних та всеукраїнських пісенних конкурсів.
В 1998 році вступила на другий курс до Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтв (артист-вокаліст(соліст естради).Деякий час працювала з композитором Володимиром Юрійовичем Бистряковим та його групою “Альтана”.
У 2008 році закінчила Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв (соліст-вокаліст,керівник вокального ансамблю, викладач фахових дисциплін).
З 2006 року працювала в Київській дитячій музичній школі №21 викладачем сольного естрадного співу.
З 2016 року почала працювати в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв на кафедрі естрадного співу.
Її студенти регулярно стають лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів, таких як:
ХХII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Первоцвіт Надія», Всеукраїнський мистецький конкурс «Різдвяні мініатюри», V Ювілейний всеукраїнський відкритий фестиваль – конкурс «Яскрава країна» в Трускавці – 2019, Міжнародний фестиваль-конкурс музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України»,VI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості «Яскрава країна Закарпаття», IX International Festival & Contest «Caucasus Cup – 2019», VII Міжнародний фестиваль-конкурс української культури «Берегиня», III Міжнародний фестиваль-конкурс Української пісні в Словенії «Наша Пісня-Наша Мрія», міжнародний конкурс European Talents 2020 Hungary-Budapest, міжнародний конкурс-фестиваль «Golden Stars of Autumn», ІІІ Всеукраїнський конкурс- фестиваль мистецтв «Зимовий зорепад Карпат».

 

© Всі права захищені.
Догори