© Всі права захищені.

Семенець Оксана Юріївна

ВИКЛАДАЧ

Освіта :

У 2008 році закінчила Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича» і здобула кваліфікацію викладача музично-теоретичних дисциплін.

У 2013 році закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського і отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію магістр культурології / музична культурологія / викладач ВНЗ III – IV рівня акредитації.

Творчі та професійні досягнення:

З 2015 – по 2020 роки заочно навчалася в аспірантурі НМАУ ім. П.І. Чайковського на кафедрі історії української музики та музичної фольклористики, в зв’язку з цим неодноразово приймала участь у міжнародних науково-практичних конференціях у м. Києві та Львові.

Була ведучою концертів Національного духового оркестру України, музично-пізнавальних концертів в Домі актора Національного союзу театральних діячів України, також виступала в якості ведучої Міжнародного конкурсу Євгена Станковича, міжнародного конкурсу PREMIER, Міжнародного конкурсу ім. Дмитра Бортнянського, а також концертів учнів та викладачів ДМШ №28.

Є режисером-постановником дитячої музичної казки «Блакитне цуценя». Маю досвід роботи за кордоном у 2017, 2018 та 2019 роках працювала у складі колективу Brass Band у розважальному парку Fantawild Китайської народної республіки.

© Всі права захищені.
Догори