© Всі права захищені.

Савенко Гулнара Аліївна

ВИКЛАДАЧ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Спеціаліст вищої категорії, заслужений працівник культури України, заслужений працівник культури АР Крим.

Викладає навчальні дисципліни: Сучасний естрадний танець.

Перелічити усі її досягнення і таланти, напевно, не зможе навіть вона сама, адже ця жінка – неймовірний трудоголік!
Три маловідомі факти про викладача Савенко Гулнару:
1) Перше місце роботи: Телебачення – Гостелерадіо Узбецької ССР м. Ташкент, артист балету.
2) У 2000-х рр. одна із провідних танцівниць східного танцю belly dance.
3) Вільно володіє японською мовою.
Найяскравіші проекти та моменти творчого життя:
1) 2009 р. Балетмейстер-постановник сольного концерту поета-пісняра Іллі Рєзніка (м. Ялта).
2) 2015 р. Балетмейстер-постановник Кримськотатарського танцю «Емір Джелял» Національного Академічного Українського хору імені Г.Г.Верьовки.
3) Червень, 2015 р. Головний балетмейстер випускної шоу-вистави «Земля незгасимих сердець». КМАЕЦМ (м. Київ. Нац. цирк України).
4) Червень, 2016 р. Головний балетмейстер щорічного гала-шоу. КМАЕЦМ ( м. Київ. Нац. цирк України).
5) 2016-2017 рр. Головний балетмейстер Новорічного мюзиклу-феерії «Скринька бажань». Головна ялинка країни у Національному палаці «Україна».
6) 2017 р. Головний балетмейстер ювілейного гала-шоу присвяченого 55 – річчю КМАЕЦМ «Академія манежу» Best of the best (м. Київ. Нац. цирк України).
7) 2017 р. Балетмейстер постановник телевізійного шоу на 1+1 «Танці з зірками», 4 сезон – танцювальна пара Ахтем Сеітаблаев та Олена Шоптенко.
8) 2018 р. Випускна шоу-вистава КМАЕЦМ «Circus academy». (м. Київ. Нац. цирк України).
Студенти випускники викладача Савенко Гулнари Аліївни беруть участь у відомих телевізійних проектах, всеукраїнських, міжнародних шоу-виставах та фестивалях-конкурсах.
Освіта:
У 1990 році закінчила Наманганське державне училище мистецтв  і отримала  освіту за спеціальністю “Артист ансамблю народного танцю”  та здобула кваліфікацію “Артист ансамблю народного танцю” (Диплом молодшого спеціаліста).
У 2004 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Мистецтво” та здобула кваліфікацію “Хореограф” (Диплом бакалавра)
У 2005 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв і отримала повну вищу освіту за спеціальністю ” Хореографія” та здобула кваліфікацію “Балетмейстер сучасної хореографії, Викладач фахових дисциплін, Артист” (Диплом спеціаліста).
У 2006 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Хореографія” та здобула кваліфікацію “Магістр сучасної хореографії”  (Диплом магістра).
У 2018 році  пройшла підвищення кваліфікації в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв  (свідоцтво 12СС №069378 від 12.10.2018 р.)
© Всі права захищені.
Догори