© Всі права захищені.

Самая Тетяна Вікторівна

ПРОФЕСОР КАФЕДРИ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ЗАСЛУЖЕНА АРТИСТКА УКРАЇНИ
Викладає навчальні дисципліни “Професійна підготовка”, “Виконавське мистецтво (естрадний спів)”, “методика викладання фахових дисциплін ЗВО”, наукове керівництво магістерськими роботами.

Сценічне ім’я Сама́я-Т 

Професійну освіту отримала у 1988 році у Київському державному училищі естрадно-циркового мистецтва за спеціальністю «артист-вокаліст естради». Повну вищу освіту здобула у Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв (2009).

З 1987 по 2013 працювала у концертних організаціях України (Київський театр естради, Київський Державний мюзик-хол, Кримська філармонія,  Київське концертно-естрадного об’єднання музичних ансамблів, Асоціація діячів естрадного мистецтва України  та ін). 

У 1998 році нагороджена почесним званням «Заслужена артистка України». 

З 2013 року викладає на кафедрі естрадного співу у Київській Муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв. У 2017 році захистила дисертаційне дослідження на тему «Вокальне мистецтво естради як чинник культурного життя України другої половини ХХ – початку ХХІ століття» (науковий керівник, доктор мистецтвознавства Зосім О.Л.) та отримала науковий ступінь кандидата мистецтвознавства. У 2019 році вийшла монографія «Вокальне мистецтво естради: український контекст».

Друкується в українських та закордонних фахових наукових виданнях. 

Більше інформації

Інтерв’ю на радіо

 

© Всі права захищені.
Догори