© Всі права захищені.

Периста Мирослава Борисівна

ЗАСТУПНИК ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ

З 2019 року є заступником декана факультету сценічного мистецтва. Провідний фахівець з освітнього процесу ЗВО, викладач вищої категорії. Голова підкомісії 026 Сценічне мистецтво науково-методичної комісії з культури і мистецтва сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Освіта:

У 2003 році закінчила Київський державний коледж естрадного та циркового мистецтв і отримала освіту за спеціальністю «Естрадно-циркове мистецтво»  та здобула кваліфікацію «Артист (ляльковод на естраді); Лялькар» (Диплом молодшого спеціаліста).

У 2009 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого і отримала освіту за спеціальністю «Мистецтво» та здобула кваліфікацію «Організація театральної справи» (Диплом бакалавра).

У 2010 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого і отримала освіту за спеціальністю «Театральне мистецтво» та здобула кваліфікацію «Організатор театральної справи, викладач» (Диплом магістра).

У 2018 році пройшла підвищення кваліфікації в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (свідоцтво 12СС №069377 12.10.2018 р.)

© Всі права захищені.
Догори