© Всі права захищені.

Пальцевич Юлія Миколаївна

ВИКЛАДАЧ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Спеціаліст вищої категорії. Кандидат мистецтвознавства

Викладає навчальну дисципліну: Історію музики.

У 1999 році закінчила Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського за спеціальністю “Музикознавство” та здобула кваліфікацію “Викладач, музикознавець, лектор, критик” (Диплом спеціаліста).

З 2009 р. – кандидат мистецтвознавства за спеціальністю «Музичне мистецтво» (тема дисертації – «Формування національного стилю словацької композиторської школи у першій половині ХХ століття»).

Паралельно з навчанням у консерваторії та аспірантурі публікувала огляди та аналітико-критичні статті про музичні події та фестивалі у журналах «Музика», «Театрально-концертний Київ», «Art-line», працювала журналісткою та редакторкою на телеканалах (ТРК «Золоті ворота», К2). Є дописувачкою газет «Український форум», «Дзеркало тижня», «Столичные новости», «День», «Урядовий кур’єр», «Культура і життя», «Україна молода», інтернет-видань «Музика», Kyivdaily, Moderato, LB та ін. 

З січня 2007 по липень 2009 року працювала у відділі редакції науково-популярного журналу «Музика», з серпня 2012 до грудня 2015 – заступник головного редактора журналу «Музика». 

Є учасницею всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій, є авторкою наукових публікацій. Бере участь в оргкомітеті щорічної Науково-практичної конференції КМАЕЦМ та є членкиня Національної спілки композиторів та музикознавців України (з грудня 2018 року). 

У Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв працює з 2009 року. 

 

© Всі права захищені.
Догори