© Всі права захищені.

Пальцевич Юлія Миколаївна

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Доцент кафедри музично-теоретичних дисциплін. Викладає наступні дисципліни: «Історія світової та української музики», «Стилістика сучасної естрадної музики та джазу», «Фортепіано та основи акомпанементу»; здійснює керівництво магістерськими та курсовими роботами студентів музичного факультету.

Членкиня Національної спілки композиторів та музикознавців України (з грудня 2018 року).

У 1999 році закінчила історико-теоретичний факультет Національної музичної академії України ім.П.Чайковського. З 1999 по 2006 рік навчалася у аспірантурі НМАУ ім.П.Чайковського. З 2009 р. – кандидат мистецтвознавства за спеціальністю «Музичне мистецтво» (тема дисертації – «Формування національного стилю словацької композиторської школи у першій половині ХХ століття»).

Паралельно з навчанням у консерваторії та аспірантурі публікувала огляди та аналітико-критичні статті про музичні події та фестивалі у журналах «Музика», «Театрально-концертний Київ», «Art-line», працювала журналісткою та редакторкою на телеканалах (ТРК «Золоті ворота», К2). Виступала дописувачкою газет «Український форум», «Дзеркало тижня», «Столичные новости», «День», «Урядовий кур’єр», «Культура і життя», «Україна молода», інтернет-видань «Музика», Kyivdaily, Moderato, LB та ін. Співпрацювала у грантових музично-освітніх проектах ГО Open Opera Ukraine.

З січня 2007 по липень 2009 року працювала у відділі редакції науково-популярного журналу «Музика», з серпня 2012 до грудня 2015 – заступник головного редактора журналу «Музика».

Є учасницею всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій, авторка наукових публікацій. Бере участь в оргкомітетах щорічних науково-практичних конференцій КМАЕЦМ «Сценічне та музичне мистецтво: циркові та естрадні жанри. Науково-методичний аспект» та «Мистецтво естради: проблеми виконавської практики, системи освіти і наукових досліджень». Очолює Наукове товариство студентів і молодих учених КМАЕЦМ.

У Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв працює з 2009 року.

 

© Всі права захищені.
Догори