© Всі права захищені.

Пахомова Євгенія Геннадіївна

ВИКЛАДАЧ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Спеціаліст вищої категорії. Кандидат мистецтвознавства

Викладає навчальну дисципліну: Естрадний спів

Пахомова Євгенія Геннадіївна – співачка та композитор, викладацьку роботу поєднує з науковою, має публікації в українських та міжнародних наукових виданнях, а також виступи на музикознавчих наукових конференціях.
Євгенія Геннадіївна відзначена іменною стипендією М. Терещенко («Фундація спадщини Терещенків»), грамотами за високу професійну майстерність від департаменту культури та мерії Києва, а також подяками від посольства Литви в Україні і представників C.Bechstein в Україні. Є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів з сольного співу.
У 2018 році стала співавторкою та солісткою проекту “Old-fashion Jazz”, неодноразово виступала з власними авторськими композиціями на різних сценах в Україні та закордоном (Caribbean Club, Tauvers Gallery International, Atlas та ін). Авторські пісні Є. Пахомової прозвучали на численних вітчизняних та міжнародних фестивалях («Чорноморські ігри» та ін.), кліпи на музику композиторки знаходяться в ротації на YouTube та інших платформах.
Учні та студенти Є. Пахомової – учасники та лауреати міжнародних вокальних конкурсів та олімпіад, запрошують до складу журі вітчизняних вокальних змагань (Vocal.Ua та Олімпіада «Голос країни») тощо.

Освіта:

У 2006 році закінчила Київське державне вище музичне училище ім. Р.М. Глієра за спеціальністю “Музичне мистецтво” та здобула кваліфікацію “Викладач хорових дисциплін; Артиста хору; Диригент хору, ансамблю; Вчитель музики” (Диплом молодшого спеціаліста).

У 2010 році закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Мистецтво” та здобула кваліфікацію “Музичне мистецтво /Хорове диригування” (Диплом бакалавра).

У 2011 році закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Музичне мистецтво” та здобула кваліфікацію “Магістр музичного мистецтва, Диригент хору, Викладач ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації” (Диплом магістра).

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Синестезійні аспекти композиторського мислення Лесі Дичко ( на прикладі хорових опер «Золотослов» та «Різдвяне Дійство»).

© Всі права захищені.
Догори