© Всі права захищені.

Овчаренко Ганна Едуардівна

ПРОФЕСОР КАФЕДРИ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Викладає наступні дисципліни: фортепіано та основи акомпанементу, здійснює керівництво магістерськими роботами.

Овчаренко Ганна Едуардівна – проректор з навчально-виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України.
У 1986 році закінчила Донецький державний музично-педагогічний інститут за спеціальністю «Фортепіано», і з того часу все професійне і творче життя Ганни Едуардівни пов’язано з системою вищої освіти України. За ці роки працювала викладачем, старшим викладачем, доцентом кафедри теорії, історії музики та інструментальної підготовки, заступником декана факультету музики, заступником директора інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, завідувачем кафедри дизайну.
У 2005 році захистила кандидатську дисертацію, в якій науково обґрунтовані питання підготовки фахівців мистецько-педагогічного напрямку. У 2010 році їй було присвоєно вчене звання доцента.
З 2005 по 2010 роки поєднувала викладацьку діяльність із державною службою на посаді начальника Управління культури і туризму Луганської обласної державної адміністрації. Має досвід організації та керівництва багатьох культурно-мистецьких проєктів як всеукраїнського, так і міжнародного рівня.
У 2017 році Указом президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».
У нашій академії працює з 2019 року на посаді проректора з навчально-виховної роботи. У січні 2020 року брала участь у міжнародній конференції в рамках фестивалю циркового мистецтва (Будапешт), на якій презентувала діяльність Академії в галузі циркової освіти. Має понад 25 наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних виданнях.

 

© Всі права захищені.
Догори