© Всі права захищені.

Мінєєва Дарія Вадимівна

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ

Викладає навчальну дисципліну “професійна підготовка” (естрадний спів).

Співачка.
Із самого дитинства дівчинка була дуже активною та різносторонньою, навчалася в гуманітарно-правовому ліцеї за напрямом «Історія і право». Під час навчання брала участь у різноманітних наукових конкурсах та олімпіадах. Водночас навчалася у школі мистецтв по класу фортепіано.
Пізніше почала займатися в музичній студії “Арт-Майстер”, саме тоді й почався вокальний шлях Дарії, постійні конкурси, фестивалі та концерти.
Ще 1998 року вона почала писати і виконувати власні авторські пісні.
У 2001 році вступила на юридичний факультет Запорізького державного університету. Вже тоді почала давати приватні уроки з вокалу.
У 2004 вступила одразу на ІІ-й курс коледжу естрадного та циркового мистецтв на кафедру естрадного співу. Тоді ж потрапила до тридцятки найкращих виконавців з України, Росії й Білорусії у вокальному телепроєкті «Народний артист» (м. Москва).
У 2006 році стала однією з 12-ти фіналістів Першого українського співочого реаліті-шоу — відборі на Євробачення “Ти — зірка” (ТК «Перший національний»).
У 2007 році відбувся перший сольний концерт її авторського проєкту “DA-SH”. Також вона брала участь у телепроєкті «Голос країни» у команді Олександра Пономарьова, де дійшла до чвертьфіналу.
За роки професійної діяльності мала змогу співпрацювати з багатьма передовими артистами, такими як: Костянтин Меладзе, Віра Брежнєва, Віктор Павлік, Гайтана, СКАЙ, Illaria, Віталій Козловський, KADNAY, The Maneken, Гурт О та багато інших.
У 2013 році виступала на Євробаченні у Мальмо, Швеція в якості бек-вокалістки Злати Огневич (посіла 3 місце).
У 2017 році виступала на Євробаченні у Києві в якості бек-вокалістки гурту O’Torvald.
У цьому же році відновила діяльність власного авторського проєкту
«DA-SH». Того ж року гурт виступив із сольною програмою на фестивалі “Atlas Weekend”.
Також є співзасновницею освітньо-продюсерської музичної агенції КЕМІ.
З 2020 року Дарія Вадимівна є викладачем фахової дисципліни «Естрадний спів» у нашій Академії.
Наразі працює над власним альбомом. Пише пісні для своїх проєктів, а також для інших виконавців, допомагає молодим артистам із продюсуванням.
© Всі права захищені.
Догори