© Всі права захищені.

Мельниченко Жанна Петрівна

ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРА З РОБОТИ З ІНОЗЕМЦЯМИ ТА ОСОБАМИ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА

У 1995 р. закінчила Національний Аграрний Університет за спеціальністю захист рослин.

У 2001 р. закінчила навчання в очній аспірантурі НАУ за спеціальністю фітопатологія (дисертацію не захищала). 

З 2001 по 2004 рр . працювала науковим співробітником, викладачем кафедри фітопатології НАУ. 

Під час роботи в університеті тричі проходила стажування в Німеччині (Weser-Champignon Dohme GmbH &Co) в науково-дослідній лабораторії (напрямок фітомедицина). Брала участь у підготовці та проведенні презентацій, семінарів, виставок, наукових конференцій. 

В 2005-2007 рр . працювала провідним інженером ICAO (Міжнародна організація цивільної авіації) в Національному авіаційному університеті. Займалася організацією проведення курсів з авіаційної безпеки.

В 2007-2010 рр. працювала в ТОВ Авіакомпанія «Аеро-Чартер» спочатку менеджером з продажу (регулярні вантажні перевезення), потім  переведена на посаду заст. директора департаменту вантажних перевезень (звільнена у зв’язку з реорганізацією компанії).

З 2014 р. почала працювати методистом вищої категорії на факультеті по роботі з іноземними студентами (ФРІC) Національного авіаційного університету. 

У 2018-2019 рр. продовжувала працювати на посаді методиста вищої категорії у відділенні підготовки  іноземних громадян до вступу у ЗВО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

З 2019 р. до травня 2021 р. працювала методистом відділу по роботі з іноземними громадянами ПЗВО «Київський міжнародний університет».

За 7 років роботи з іноземними студентами  отримала досвід: надання консультацій абітурієнтам, оформлення запрошень на навчання (робота в базі УДЦМО), підготовка відповідних документів до Державної  міграційної служби щодо перебування, проживання, в’їзду, виїзду з України іноземних громадян; формування та ведення бази даних іноземних студентів та слухачів підготовчого відділення; підготовка випускних документів; реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання іноземних громадян.

З червня 2021 р. працює в КМАЕЦМ на посаді завідувача сектору по роботі з іноземцями та особами без громадянства.

 

© Всі права захищені.
Догори