© Всі права захищені.

Марченко Марія Олександрівна

ВИКЛАДАЧ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Марія Олександрівна – кандидат мистецтвознавства,співачка, композиторка, хормейстер, викладачка вокалу, ведуча вокальних майстер-класів.

Марченко Марія художній керівник  хору Kamerton та Kamerton Ensemble, вокалістка джазового ансамблю Atmawinds, електронного орієнтальною проекту Aaro, засновниця проектів A Tempo та Лаборатоія української барокової музики, авторка проекту «Французьке Різдво», авторка методики постановки голосу на основі вокальної йоги (вивчала індійську класичну музику в Індії та Італії).
Отримувала гранти від Гете-інституту та British council Ukraine, є соавторкою  та солісткою проекту «Old fashioned Jazz».

Освіта:
У 2008 році закінчила Київське державне вище музичне училище ім. Р.М. Глієра за спеціальністю “Музичне мистецтво” та здобула кваліфікацію “Викладач хорових дисциплін; Артиста хору; Диригент хору, ансамблю; Вчитель музики” (Диплом молодшого спеціаліста).
У 2013 році закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Мистецтво” та здобула кваліфікацію “Музичне мистецтво /Хорове диригування” (Диплом бакалавра).
У 2014 році закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Музичне мистецтво” та здобула кваліфікацію “Магістр музичного мистецтва, Диригент хору, Викладач ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації” (Диплом магістра).
У 2021 році захистила кандидатську дисертацію на тему: “Інтерпретаційна модель партесного твору в українській виконавській культурі на межі XX-XXI ст.”).

Українська колядка «Бог ся рождає»

Ми дружимо з дитинства, але ніколи не співали в тріо  (Vocal – Евгения Пахомова, Вера Шемчук, Марія Марченко)

Камерний хор”A Tempo”-“Палладіо” Дженкінса для хору з орк.Р.Толмачова на текст “Stabat Mater”

© Всі права захищені.
Догори