© Всі права захищені.

Лис Олена Володимирівна

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ

Викладає наступні дисципліни: фортепіано та основи акомпанементу, гармонія, теоретично-музичний комплекс, здійснює керівництво курсовими роботами.

Композитор, педагог, член Національної спілки композиторів України.

Закінчила Національну музичну академію ім. П.І. Чайковського та асистентуру-стажування при НМАУ. Як композитор є лауреатом премії ім.О.І. Стеблянка, дипломантом ІІІ-го Міжнародного конкурсу молодих композиторів за камерну оперу «Естер» (С.-Петербург, 2003),  кк виконавець і композитор є постійним учасником творчих мистецьких проектів, фестивалів, майстер-класів всеукраїнського та міжнародного значення (поміж яких фестивалі – «Прем’єри сезону», «КиївМузикФест», «Рутенія», «Гоголь-фест» (Україна), «Musica figuratа, «Convivium» (Чехія), тощо. Творчий доробок включає камерну та симфонічну музику. Музика для дітей та юнацтва регулярно поповнює хоровий, вокальний та фортепіанний педагогічний репертуар колективів і солістів ДМШ та інших закладів музичного та естетичного виховання. Твори надруковані у збірниках «Фортепіанні твори українських композиторів», «Вокальні твори для різних класів». Виконавську і композиторську діяльність поєднує з науково-дослідницькою. 

Веде активну Концертну діяльність: учасник в концертному проекті Олега Скрипки «Світле бароко» у складі  ансамблю «Алітея», виступ на фестивалі «Княжа родина» у складі вокального ансамблю «Алітея», виступ у складі ансамблю «Алітея» з Ніною Матвієнко в концертній програмі, присвячений 40-річчю творчої діяльності К. Чечені. 

 

© Всі права захищені.
Догори