© Всі права захищені.

Козловський Віталій Віталійович

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ

Викладає навчальну дисципліну “професійна підготовка” (естрадний спів).

Ще до першого класу в душі юного Козловського зародилася мрія стати зіркою. В дитинстві він із захватом дивився популярну в ті часи телепрограму «Утренняя звезда», підспівув із співакам із телевізора і мріяв опинитися там, поруч із ними. Тому Козловський уже у 8 років почав відвідувати хореографічну студію і хор при школі. Успіхи юнака навіть у таких аматорських колективах були яскравими. Тому вже у старшому віці Віталій став одним із професійних танцюристів модерн-балету під назвою «Життя». Коли був студентом, працював разом з Русланою Лижичко, і навіть виступав в перших рядах її підтанцьовки в українських турах.
У 2002 році Віталій вступає на факультет журналістики у Львівський національний університет ім. Івана Франка. Журналістика стала таким собі компромісом між хлопцем та батьками, які хотіли, щоб син все-таки отримав «серйозну» професію.
Але незабаром після вступу, уже в жовтні 2002 року він став переможцем «Караоке на майдані». Далі – приголомшлива перемога в проєкті «Шанс», яка тоді, у 2003 році і зробила з нікому невідомого танцюриста справжню поп-зірку.
Вже 2004 року Козловський бере учать у міжнародному конкурсі «Нова хвиля», після якого в Україні його чекали вже юрби шанувальників і приголомшливий успіх.
Незабаром виходить і перший альбом, який отримує статус «золотого».
У 2005 році Козловський отримує першу премію «Пісня року» в Москві. З цього року аж до 2010 він буде отримуватиме її щорічно.
Другий альбом Віталія – «Нерозгадані сни», також отримує статус «золотого».
У 2006 році Козловський вперше отримав премію «Співак Року» в міжнародному конкурсі «Фаворити Успіху». Цього ж звання він домігся і в наступному році, і в 2009. А в 2006 році співак увійшов до трійки найкрасивіших чоловіків України за версією журналу «Viva». Також Козловський брав участь у першому сезоні шоу «Танці з зірками».
Пізніше Віталій бере участь у багатьох ТВ-проєктах. Найпомітніші серед них – «Ігри патріотів», «Зірка + Зірка», «Народна зірка», «Eurofoot 2012» і т. д.
У 2007 році Козловський починає співпрацювати з «National Box Promotion», у рамках якого він відкриває міжнародні поєдинки українських боксерів виконанням Національного гімну.З 2008 року Козловський розвивається не тільки як музичний виконавець, але і стає ведучим вагомих світських заходів. Наприклад, він блискуче «провів» конкурс «Міс Україна Всесвіт 2008». У 2009 році Козловський отримує почесне звання «Заслужений артист України». В цьому ж році Козловський отримав важливе звання для української поп-сцени – «Найкращий співак України» від провідного музичного телеканалу країни М1 в рамках премії «Ukrainian Music Awards».
У 2010 укладає контракт зі студією Уолта Діснея, за результатами якого лялька Кен, він же бойфренд легендарної Барбі, отримує голос Козловського в українському перекладі мультфільму «Історія іграшок: Велика втеча».
На разі співак успішно продовжує свою співочу кар’єру, але тепер ще встигає це все поєднувати з викладацькою діяльністю у нашій академії естрадного та циркового мистецтв.
Більше інформації у Вікіпедії
© Всі права захищені.
Догори