© Всі права захищені.

Короткова Раїса Іванівна

ПРОФЕСОР, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

Викладає: сценічна мова.

У 1982 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. З 1985 року почала викладацьку діяльність в Київському державному педагогічному інституті ім. М. Горького.

У 1998 році захистила дисертаційне дослідження «Формування у студентів педвузу техніки мовлення як компонента професійної майстерності»» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

З 2018 року викладає у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Стаж педагогічної роботи – 37 років. Постійно, бере участь у Міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, вебінарах, тренінгах, реалізує майстер-класи з техніки мови та сценічної мови, має  понад 55 опублікованих статей, два навчально-методичних посібники, чотири навчально-методичні комплекси та методичну розробку. Член спілки театральних діячів України. Нагороди: «Відмінник освіти України», «Срібна медаль», подяки за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність.

З 1978 до 2010 року працювала  на державному радіо України у якості ведучої програм «Від суботи до суботи», «А ми до вас в ранковий час», «Старшокласник», «Молода гвардія», «Театр перед мікрофоном», інсценізація за творами українських та зарубіжних авторів в Літературній редакції, радіо Культура та інші.

 

© Всі права захищені.
Догори