© Всі права захищені.

Калюжна Ірина Олександрівна

КОНЦЕРТМЕЙСТЕР

Спеціаліст першої категорії.

Освіта:

У 2007 році закінчила Житомирське музичне училище ім. В.С. Косенка і отримала  освіту за спеціальністю “Музичне мистецтво” та здобула кваліфікацію “Викладач по класу фортепіано; Концертмейстер; Артист ансамблю” (Диплом молодшого спеціаліста).

У 2011 році закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Музичне мистецтво”  та здобула кваліфікацію “Викладач музичного мистецтва /фортепіано” (Диплом бакалавра).

У 2012 році закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Музичне мистецтво” та здобула кваліфікацію “Магістр музичного мистецтва, Артист-соліст-інструменталіст /Концертний виконавець/, Концертмейстер, Артист камерного ансамблю, Викладач ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації /фортепіано” (Диплом магістра).

У 2017 році  пройшла підвищення кваліфікації в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (свідоцтво 12СС № 02214142/025715-17 від 17.03.2017 р.)

 

© Всі права захищені.
Догори