© Всі права захищені.

Каблова Тетяна Борисівна

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ДОЦЕНТ

Тетяна Борисівна Каблова працювала в закладах вищої освіти на таких посадах, як: концертмейстер, старший викладач, асистент, методист вищої категорії, завідувачка навчально-консультаційної лабораторії підготовки наукових кадрів у НАКККіМ, викладач Коледжу культури і мистецтв Київської обласної ради. З 2015 р. по 2020 р. — завідувачка кафедри інструментальної та виконавської майстерності в Інституті мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка на посаді доцент кафедри академічного та естрадного вокалу. З 2020 р. працює на посаді Вченого секретаря нашої КМАЕЦМ.

Членкиня Національної музичної спілки, членкиня експертної ради Українського культурного фонду.

Науково-дослідна робота Каблової Т. Б. представлена 42-ма науковими публікаціями у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях з мистецтвознавства, має 5 сертифікованих електронних навчальних курсів. Тетяна Борисівна постійно бере участь у міжнародних форумах та конференціях, які присвячені поширенню української культури та музичного мистецтва. Активна учасниця міжнародних науково-дослідних творчих проєктів.

Є лауреаткою міжнародних конкурсів виконавської майстерності: Гран-прі – міжнародний конкурс Vivat Musica (2002 р.); І премія – міжнародний конкурс імені С. С. Прокоф’єва (2002); ІІ премія – International competition ХХІ century Art (2009).

Є постійною учасницею багатьох фестивалів, конкурсів, концертів в Україні та за її межами.

Викладає дисципліни: інформаційні технології в мистецтві та освіті, мультимедійні засоби в сценічному мистецтві, інтелектуальна власність в мистецтві.

Веде активну концертно-виконавську діяльність, зокрема у складі Національного естрадно-симфонічного оркестру України, оркестру МВС України в Київській області, Академічного ансамблю Національної Гвардії України. Як концертмейстер бере участь у концертах з Народним артистом України В. Тетерею, в авторських концертах українських митців (В. Крищенка, А. Демиденка).

Є постійним членом журі конкурсів та фестивалів, що проводяться за підтримки Міністерства Культури та інформаційної політики України.

 

© Всі права захищені.
Догори