© Всі права захищені.

Каблова Тетяна Борисівна

УЧЕНИЙ СЕКРЕТАР ВЧЕНОЇ РАДИ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ДОЦЕНТ

Член Національної всеукраїнської музичної спілки.

Членкиня Національної музичної спілки, членкиня експертної ради Українського культурного фонду; представник міжнародної асоціації міждисциплінарного вивчення музики “Музика-Математика-Сіметріон” (Угорщина-Бельгія-Україна).
Тетяна Борисівна працювала в закладах вищої освіти на таких посадах, як: концертмейстер, старший викладач, асистент, методист вищої категорії, завідувачка навчально-консультаційної лабораторії підготовки наукових кадрів у НАКККіМ, викладач Коледжу культури і мистецтв Київської обласної ради.
З 2015 р. по 2020 р. — завідувачка кафедри інструментальної та виконавської майстерності в Інституті мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка на посаді доцент кафедри академічного та естрадного вокалу.
З 2020 р. працює на посаді Вченого секретаря нашої Академії.
Науково-дослідна робота Каблової Т. Б. представлена 42-ма науковими публікаціями у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях з мистецтвознавства, має 5 сертифікованих електронних навчальних курсів. Тетяна Борисівна постійно бере участь у міжнародних форумах та конференціях, які присвячені поширенню української культури та музичного мистецтва.
Є активним учасником міжнародних науково-дослідних творчих проєктів.
Є лауреатом міжнародних конкурсів виконавської майстерності: Гран-прі – міжнародний конкурс Vivat Musica (2002 р.); І премія – міжнародний конкурс імені С. С. Прокоф’єва (2002); ІІ премія – International competition ХХІ century Art (2009).
Є постійним і успішним учасником багатьох фестивалів, конкурсів, концертів в Україні та за її межами.
Веде активну концертно-виконавську діяльність, зокрема у складі Національного естрадно-симфонічного оркестру України, оркестру МВС України в Київській області, Академічного ансамблю Національної Гвардії України. Як концертмейстер бере участь у концертах з Народним артистом України В. Тетерею, в авторських концертах українських митців (В. Крищенка, А. Демиденка).
Є постійним членом журі конкурсів та фестивалів, що проводяться за підтримки Міністерства Культури та інформаційної політики України.
© Всі права захищені.
Догори