© Всі права захищені.

Арая Берріос Ніна В’ячеславівна

ПЕРШИЙ ПРОРЕКТОР, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ДОЦЕНТ

У 2022 році здобула вчене звання доцента.

З 2022 року – зайняла посаду першого проректора в КМАЕЦМ.

З 2020 – 2021 рік працювала  помічником ректора в КМАЕЦМ.

У 2018 році була співавтором підручника «Соціокультурне проектування в мистецтві: теорія та практика».

У 2017 році здобула науковий ступень кандидата мистецтвознавства за спеціальністю «Теорія та історія культури».

У 2013 році закінчила магістратуру у НАКККіМ та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Мистецтвознавець. Експерт».

У 2011 році здобула ступінь магістра у Київському національному лінгвістичному університеті за спеціальністю «Юрист зі знанням англійської мови».

З 2006-2010 роки – отримала диплом бакалавра у Київському національному лінгвістичному університеті, спеціальність «Правознавство» (бакалавр), кваліфікація «Юрист зі знанням англійської мови».

З 2010-2020 роки працювала у НКММК «Мистецький Арсенал» менеджером освітніх та мистецьких проєктів. За цей час підготувала та брала участь в координації більше 50-ти проєктів, виставок і фестивалів. Під час роботи у музеї два рази проходила стажування у США, в National museum of American history, у Вашингтоні та інших містах Америки: Нью-Йорк, Сан-Франциско, Чикаго та Сієтл. Результатом стажування стало відкриття американського проекту SPARK!LAB у Мистецькому Арсеналі та розробка  освітнього проекту для дітей та родин «Арсенал Ідей» основаного на здобутому міжнародному досвіді.

     

© Всі права захищені.
Догори