© Всі права захищені.

Баранов Микола Володимирович

ВИКЛАДАЧ

Викладає навчальну дисципліну: Постановка випускного номеру.

У 1980 році він закінчив нашу Київське державне училище естрадно-циркового мистецтва і розпочав свій творчий шлях у Хмельницькій обласній філармонії артистом розмовного жанру. З 1981 до 1991 року працював артистом та художнім керівником у найпрестижніших київських театрах та мюзик-холах.
У 1992 році закінчує Російську академію театрального мистецтва (м. Москва) і отримує диплом “Режисер цирку”. І саме в цьому році він повертається до своєї Альма-матер і стає режисером-постановником випускних номерів в Академії, вже з 1999 року Микола Володимирович починає викладати.
Баранов Микола Володимирович є гордістю нашого навчально закладу, його невичерпному натхненню та запалу можна тільки позаздрити. Випускниками Миколи Володимировича є: Геннадій Кіль, Віктор Кіктєв, Анатолій Залевський та Едуард Пальчиков, які стали лауреатами найпрестижніших міжнародних конкурсів і фестивалів циркового мистецтва у Парижі та Монте-Карло.
Також Микола Володимирович має досвід роботи закордоном. Його запрошують для постановки циркових номерів і шоу-вистав до театру “Salome” (Німеччина), цирку “Ронкаллі” (Австрія) та на фестиваль “Молоді артисти цирку” (Франція).
Шоу-вистави Миколи Баранова завжди проходять на високому професійному та організаторському рівні, і ніколи не залишають байдужими глядачів.
За плідну і багаторічну діяльність у вихованні творчої молоді Микола Баранов неодноразово відзначався Міністерством культури України, Київською міською державною адміністрацією, Департаментом культури КМДА, керівництвом Академії.
У 2019 році Баранову Миколі Володимировичу присвоєно почесне звання “Заслужений діяч мистецтв України”.
© Всі права захищені.
Догори