© Всі права захищені.

У червні місяці Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв вперше виїхала до міста Львів, з грандіозним шоу «КОЛО». Саме тоді нас відвідали почесні гості – Міністр культури Угорщини – Пітер Фекете, віце-президент циркового фестивалю у Монте-Карло – Урс Пілс та багато інших.

Гості були вражені майстерністю та професіоналізмом студентів і пан Міністр особисто запросив нашу Академію повторити це шоу у стінах Стаціонарного Будапештського цирку. Це запрошення стало для Академії великою честю й одночасно викликом, адже ще ніколи раніше Академія не виїжджала за кордон та ще таким великим складом! 75 осіб – 60 артистів та 15 осіб педагогічної та адміністративної групи.

2 місяці підготовчих робіт – репетицій та перемовин позаду, і ось ми в Будапештському цирку!

9 та 10 жовтня 2021 року урочисто відбулося шоу «КОЛО», режисером якого виступила легендарна Ірина Герман, повні зали глядачів, захопливі погляди та святкова атмосфера! Академія достойно представила себе на міжнародній арені та продемонструвала не лише високий рівень нашого навчального закладу, але й Україну, як потужного, досвідченого представника перформативного мистецтва.

Ми пишаємося нашими студентами, педагогами, Академією,  яка кожного дня робить свій вклад у розвиток та популяризацію мистецтва.

Ми дякуємо за підтримку усім нашим партнерам та друзям, які допомагали під час підготовки міжнародного проєкту:

  • Міністерство культури Угорщини
  • Департамент культури Київської міської державної адміністрації
  • Стаціонарний цирк Будапешту
  • Професійна гімназія підготовки артистів та естрадного мистецтва ім. Імре Бароша (Угорщина)
  • Міністерство закордонних справ України
  • Посольство України в Угорщині
  • Посольство Угорщини в Україні

Тішимося, що цей рік увійде в історію нашої Академії, Будапештського цирку та стане початком довгої та плідної міжнародної колаборації.

Далі буде 😉

 

 

© Всі права захищені.
Догори