© Всі права захищені.

Про справжню любов, підтримку та безмежну вдячність.

Допис про справжню любов, підтримку та безмежну вдячність.
Наші сьогоднішні реалії дали нам усім зрозуміти, хто справжній друг.
Скільки планів у нас було на весну і літо 2022…
Вже важко усі пригадати… Випускний, круте шоу, незабутні емоції у глядачів і неймовірні спогади у нас.
Все це перекреслило 24 лютого…
І єдиним планом та задачею номер 1 стала безпека наших студентів.
Адміністрація КМАЕЦМ звернулася по допомогу до Global alliance of circus schools, і отримала неймовірну кількість пропозицій допомогти. Вдень та вночі у будні і вихідні ми евакуювали наших молодих артистів за кордон, туди, де безпечно.
Чехія, Угорщина, Німеччина, Франція, Італія, Австралія всі ці країни стали прихистком для наших студентів та викладачів.
Cirk La Putyka (Прага, Чехія), Fővárosi Nagycirkusz (Будапешт, Угорщина), La Maison de Nina (Марсель, Франція),  Circus Montelino (Потсдам, Німеччина), Staatliche Artistenschule Berlin (Берлін, Німеччина),  Cabuwazi (Берлін, Німеччина), HAMU // Hudební a taneční fakulta AMU (Прага, Чехія), National Circus Arts Centre Nonprofit Ltd. (Угорщина), La Civica Accademia d’Arte Drammatica Nico Pepe (Удіне, Італія), Lee Academy of Dance and Performing Arts (Таггера, Австралія), і це ще не повний список закладів, які висловили нам свою підтримку.
Колектив Академії був щиро вражений турботою та підтримкою партнерів. Ми безмежно вдячні кожному, хто доєднався та допоміг.
Особливу подяку хочемо висловити нашим титанам, рятівникам та справжнім ДРУЗЯМ, які зробили все можливе і неможливе, щоб допомогти організувати цей складний процес: Жасмін Страга, Джо Котерілл, Даніель Буров, Фабіан Грогер, Карл Кокенбергер, Вільям Крістоф, Рональд Вердорф, Роста Новак, Вітек Новак, Адам Халас, Еліска Ваврікова, Пітер Фекете, Крістіан Криштоф, Анца Шнелер, Матео Спіацці, Софі Ортіз, Аурелія Кац та багато інших.
Ви – неймовірні!
Прекрасні!
Рідні!
Дякуємо!
Але у всього є початок та кінець, на жаль, закордонні локації припиняють свою роботу, проте, ми з радістю чекаємо на наших студентів у рідних стінах Академії вже 1 вересня 2022 року.
До зустрічі!
Слава Україні!
© Всі права захищені.
Догори