Форум лідерів студентського самоврядування

22 грудня 2021 року представники Студентської ради КМАЕЦМ взяли участь у  «Форумі лідерів студентського самоврядування»

Метою зустрічі стало створення платформи для обміну досвідом з успішної роботи органів студентського самоврядування у закладах вищої освіти м. Києва, щодо реалізації ними студентських ініціатив, а також для спілкування та взаємодії студентства столиці.
У форумі взяли участь представники з 8 закладів вищої освіти, які презентували свою роботу, особливості самоврядування, на конкретних прикладах поділилися досвідом своєї роботи. Також обговорили перспективи розвитку органів студентського самоврядування.
Учасники форуму обговорили питання стосовно рішення Київської міської ради «Про Київську міську молодіжну раду при Київській міській раді». Член ініціативної групи з розробки проєкту «Про молодіжну раду при Київській міській раді» – Андрій Кулібаба розповів про особливості даного консультативно-дорадчого органу, який буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження негативних явищ у молодіжному середовищі.
Далі нас чекає плідна та цікава співпраця!